Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Eva Decastelo po boku Třeštíka: Slova o lásce i plánech do budoucna

Eva Decastelo a Tomáš Třeštík
Eva Decastelo a Tomáš Třeštík
Zdroj: Profimedia
Eva Decastelo a Tomáš Třeštík

Moderátorka a herečka Eva Decastelo moderovala i letos slavnostní křest charitativního kalendáře Báry Mottlové. U této příležitosti přišla poprvé ruku v ruce se svým novým partnerem Tomášem Třeštíkem. Nový pár českého showbyznysu se už pár týdnů společně ukazoval na sociálních sítích. 

Známý fotograf například popřál na sítích Evě sdílením její fotografie, následně zveřejnil i snímky, na kterých mu Eva pózuje nahá. O jejich vztahu se začalo mluvit začátkem července. 

Křest kalendáře

Výtěžek z prodeje kalendáře půjde na léčbu Jáchyma, kterému diagnostikovali dětskou mozkovou obrnu. „Charitativní akci jsem si moc užila, stejně jako minulý rok jsem ji pro moji Barunku moderovala. Je to skvělá věc, za výtěžek z kalendáře jel minulý rok nemocný chlapec k moři. I letos se pomůže dalšímu nemocnému chlapečkovi,“ prozradila pro kafe.cz půvabná moderátorka.

Premiéra páru

Eva na sebe upoutala pozornost dlouhým culíkem, k oblečení zvolila černobílý outfit a vypadala naprosto perfektně. Jak se zdá, své outfity ladili společně s Tomášem Třeštíkem. Ten dorazil také v černobílém outfitu a s tričkem, který měl nápis s jasným sdělením - Love. Premiéra na veřejnosti se páru velmi povedla, zamilovanost z nich přímo zářila. Fotograf po akci sdílel společný snímek s Evou s dojemným komentářem. „Díky za ten klid, kterej jsem díky tobě konečně našel...“. Známý fotograf oznámil rozchod s oblíbenou spisovatelkou Radkou Třeštíkovou minulý rok v dubnu. To rozpad vztahu Evy je o něco čerstvější. Konec třináctiletého manželství se scénáristou Reném Decastelo oznámili letos v červnu. Scénarista začal randit s ragbistkou Evou. René se zároveň stáhl i z veřejného života.

Vánoce jinak

Oblíbená moderátorka si z blížících se Vánoc hlavu rozhodně nedělá. „Nespěchám, abych měla umytá okna, dárky a tak. Podle mě je důležítá ta atmosféra a láska, na to lidé hodně zapomínají. Popřála bych všem, aby si Vánoce užili v pohodové atmosféře plné lásky." Pro Evu budou letošní vánoční svátky jiné i v další věci, přelom roku hodlá trávit v zahraničí. „Letos nebudu na Silvestra doma. S maminkou a dětmi letíme na Kapverdy."

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky