Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Něžná slova Tomáše Třeštíka: Takhle vyznal lásku Evě Decastelo

Eva Decastelo a Tomáš Třeštík
Eva Decastelo a Tomáš Třeštík
Zdroj: Profimedia
Eva Decastelo a Tomáš Třeštík

Eva Decastelo a Tomáš Třeštík spolu randí několik měsíců, svou křehkou lásku si ale doposud bedlivě střežili. Zamilovaná moderátorka svůj nový objev vyvedla před pár dny poprvé do společnosti a bylo vidět, že to mezi ní a fotografem pořádně jiskří. Hrdličky se od sebe celý večer nehnuly a po první společné akci se dokonce vyznal Třeštík ze svých citů na sociální síti. 

Eva Decastelo a Tomáš Třeštík se společně objevili na křtu charitativního kalendáře herečky a Eviny dobré kamarádky Báry Mottlové. Decastelo akci moderovala a její nový partner ji přišel vůbec poprvé podpořit na veřejnou akci.

Dvojice dokonce dorazila barevně sladěná do bílé a oba vyloženě zářili štěstím. Dvojnásobná maminka nemohla z vysokého fotografa spustit oči a zahrnovala ho úsměvy i laškovnými polibky, které jí Třeštík láskyplně opětoval.

Fotograf později na svůj Instagram přidal pro Decastelo krásné vyznání. "Díky za ten klid, kterej jsem díky tobě konečně našel," napsal Třeštík ke společné fotce s Decastelo a dal tak najevo své city. 

Bolest vystřídala radost z nové lásky

Eva Decastelo má za sebou velice psychicky náročné období. Po letech se jí rozpadlo manželství, jelikož si její muž René našel milenku, ragbistku Evu Korniovou Jung a moderátorka tak skončila s dvěma dětmi sama. 

Po odchodu manžela ale krásná brunetka nezůstala dlouho na ocet a osud jí přihrál do cesty čerstvě rozejitého Tomáše Třeštíka, kterému se také letos rozpadlo manželství se spisovatelkou Radkou.

Decastelo se s Třeštíkem seznámila díky pracovním záležitostem a ihned mezi nimi přeskočila jiskra. Bolavé srdíčko tak dvojnásobná maminka zalepila novou láskou a je vidět, že po boku fotografa jen kvete. 

Třeštík a Decastelo už se svou láskou netají

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky