Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Decastelo s novou láskou září: Romantický snímek s Třeštíkem mluví za vše

Eva Decastelo
Eva Decastelo
Zdroj: Profimedia
Eva Decastelo

Eva Decastelo se na Instagramu pochlubila společnou fotografií s novým partnerem Tomášem Třeštíkem. Ačkoliv fotograf už na svém profilu sdílel několik snímků s novou láskou, moderátorka se snažila vztah chránit. To se ale nyní změnilo a dvojnásobná maminka přidala na sociální síť zamilovanou momentku.

Eva Decastelo se po rozchodu s manželem Reném Decastelo ke svému soukromí do médií zásadně nevyjadřuje.

Dvojnásobná maminka už několik měsíců randí s fotografem Tomášem Třeštíkem, svůj vztah ale hrdličky propálily teprve nedávno, když Eva oslavila 44. narozeniny.

Třeštík jí tehdy pogratuloval prostřednictvím svého Instagramu, kam nahrál fotku, na které se k němu Decastelo tiskne a  zamilovaně ho líbá na tvář. Třeštík příspěvek doplnil červeným srdíčkem. Ani po oficiálním odhalení vztahu ale nebyla hvězda Slunečné o nic sdílnější.

K soukromí se nevyjadřuji

"Ani se nemusíte ptát, já všem říkám, že se k soukromí nevyjadřuji," reagovala na náš dotaz Eva Decastelo, která si svou lásku střeží jako oko v hlavě.

Moderátorka poslední dobou jen kvete a je vidět, že jí nový vztah po nevydařeném manželství opravdu prospívá.

I proto se rozhodla Eva veřejně pochlubit společným snímkem s Tomášem Třeštíkem. Oběma to na fotce velice sluší a je vidět, že svůj vztah neberou pouze jako povyražení. Dvojici se pod příspěvkem ihned začaly hrnout gratulace od kolegů z branže. Denisa Nesvačilová napsala: "Miluju vás" a Denisa Pfauserová si neodpustila vtipnou poznámku: "Tak už jste si řekli, že spolu chodíte?"

Srdíčko v komentářích zanechaly například Nela Boudová, Dominika Myslivcová nebo Andrea Pomeje.

Eva Decastelo po boku Tomáše Třeštíka jen září

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky