Eva Decastelo uspořádala pro své sledující na Instagramu živé vysílání přímo z pláže. Moderátorka od fanoušků dostala spoustu dotazů ohledně dovolené v Ománu, kam odletěla s partnerem Tomášem Třeštíkem.

"Na dovolené jsme v Ománu, minulý týden jsem byla s dětmi na Kapverdách, takže úplná pecka. Půjčení auta vůbec není problém. Navíc tady mají skvělé silnice a je tu prakticky nulová kriminalita," pěla Decastelo ódy a dodala, že nadšená byla i z místní kuchyně.

"To jídlo je tady tak fantasticky dobrý, že v Praze se můžou jít zahrabat," přiznala Eva, že jí veškerá strava v hotelovém rezortu nadchla. Cena týdenní dovolené ale nebyla zrovna nízká.

Nezapomenutelný východ a západ slunce

"S letenkama v pětihvězdičkovém hotelu s all inclusive to vyšlo asi na 72 tisíc," prozradila Eva Decastelo. Dvojnásobná maminka prý se svým partnerem zažila v Ománu několik momentů, na které bude už navždy vzpomínat.

"Je tady možnost spousty výletů. Dneska ráno jsme byli v poušti na výletě, pozorovali jsme západ slunce na vrcholcích dun. Potom jsme jeli do tábora, kde jsme měli grilování u ohně a pak nás čekalo spaní ve stanu. Ráno jsme v šest vstávali a dívali jsme se východ slunce v poušti, to je za všechny peníze," pochvalovala si moderátorka pestrý program a proto se nenechává vyrušovat ani telefonem, který aktuálně využívá pouze ke komunikaci s nejbližšími.

"Jediný, že se mi sem nikdo nedovolá, protože je tady drahý roaming. Tak jsem si vypnula telefon a komunikuju jen s maminkou a dětma přes whatsupp," uzavřela Decastelo, která je po uši zamilovaná.

Hrdličky si romantický výlet velice užili

Související články