Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

René Decastelo už září štěstím vedle jiné: Jeho manželka Eva o nové partnerce ví

Eva a René Decastelo
Eva a René Decastelo
Zdroj: Profimedia
Eva a René Decastelo

Je to jen několik málo dní, co herečka Eva Decastelo oznámila, že se její manželství s producentem Reném rozpadlo. Její stále ještě manžel se už ale stačil zamilovat jinde. Přestože by se však na první pohled mohlo zdát, že právě nová láska Reného mohla být příčinou konce vztahu, je to úplně jinak. Sama herečka nyní prozradila, že o nové partnerce svého muže dávno ví. A vůbec jí to nevadí. 

Oblíbená herečka a moderátorka Eva Decastelo před několika dny šokovala své fanoušky, když na sociální síti oznámila, že se bude rozvádět. Její na první pohled dokonalé manželství s producentem a spisovatelem Reném se po třinácti letech rozpadlo. Jak ale oba tvrdí, rozešli se v dobrém. 

„Vztahy jsou složité, občas všechno nedopadne, jak jsme si plánovali. Důležité je umět si to přiznat. My s manželem jsme to uměli udělat a pochopili jsme, že jako partneři a manželé už nemáme budoucnost. Ale dál zůstáváme přátelé a hlavně rodiče našich úžasných dětí,” uvedla Eva na svém Instagramu. 

Spekulace o nevěře

Fanouškům se ale nechtělo věřit, že by tak krásný pár zničehonic oznámil konec své lásky. A tak se začaly rojit nejrůznější spekulace, ve kterých se hovořilo o tom, zda náhodou nestojí za rozvodem někdo třetí. V tu chvíli ale zakročil sám René a rozhodl se všechny domněnky vyvrátit. 

„Moc lidí o našem ‚rozchodu’ nevědělo, protože nebyl důvod to veřejně šířit. A nebýt toho, že jeden z těch, kterým jsme se svěřili, měl potřebu vyprávět to dál, asi bych žádné veřejné prohlášení nedávali ani teď,” vzkázal všem René na sociální síti a dodal, že nikdo třetí v rozvodu prsty neměl. 

Nová láska

Zpráva o tom, že se už René Decastelo stačil zamilovat jinde a nyní podle informací Blesku randí s ragbistkou Evou Korniovou Jung, ale přece jen mohla vzbouzet mnoho otazníků. Těm, kteří však chtěli vymýšlet další scénáře toho, co se asi mohlo stát, vzala vítr z plachet sama Eva Decastelo. 

Ta totiž naprosto otevřeně všem sdělila, že o nové partnerce svého stále ještě manžela ví. A rozhodně to není tak, že by jí ho snad přebrala. „O Reného nové přítelkyni samozřejmě vím. Objevila se v jeho životě až po našem rozchodu. Takže není jeho příčinou,” osvětlila nové informace herečka na svém Instagramu ve stories.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky