Nedávno byla Eva se svým partnerem v Římě. Právě do oblíbeného turistického místa vyrazil zamilovaná pár o velikonočních svátcích. Zažili si tam opravdové dobrodružství. Skončili na policejní stanici díky tomu, že si Tomáš začal fotit policejní motorky.

Filmový festival

Eva se letos vydá se svým partnerem Tomášem Třeštíkem do Karlových varů. Dá se očekávat, že se tam potkají i se slavnou rodinou fotografa.

Maminka Tomáše Třeštíka patří mezi nejznámější dokumentaristky. Jeho sestra má ke kultuře také velmi blízko. V minulém volebním období působila na pražském magistrátu jako radní pro kulturu.

V doprovodu Třeštíkových se Eva ukazuje velmi často. Například s nimi vyrazila na předávání cen Českých lev.

"Co se týká léta, tak my s přítelem se chystáme užít si filmy na festivalu v Karlových Varech. Dáme si filmový maraton. Přes rok nemáme kvůli práci čas. Máme tam v plánu být čtyři dny," prozradila pro Kafe.cz jejich plány.

Milované místo

Díky velkému pracovnímu vytížení vyrazí oblíbený pár do ciziny jen na pár dnů. Nutno dodat, že si ke svému odpočinku vybrali zajímavé místo, na kterém se jednoznačně shodli. "Na pár dní vyrazíme i na Rujánu v Německu. Oba jsme si Rujánu strašně zamilovali."

Na Rujánu se Eva vrací opakovaně. Naposledy ji navštívila koncem loňského března. "Rujána. Miluju ten klid tady. Ráda se sem vracím…," podělila se se svými fanoušky příspěvkem od Baltského moře.

Cestování se svým partnerem si nemůže vynachválit. "Fotografické a fotogenické a hlavně hrozně pohodové, protože on je hrozně klidný a všechno má naplánované. Ale zároveň se i zastavíme někde neplánovaně, protože on má neuvěřitelně dobré to fotografické oko a vidí věci, které jiní lidé nevidí. Je to hrozně fajn, že s ním je to všechno tak plynulé. Třeba vyrazíme někam na výlet a vlastně tam třeba ani nedojedeme, protože po cestě je to taky hezké, že už samotná ta cesta je výlet," řekla v rozhovoru pro iDNES.

"Zbytek léta budu trávit převážně prací. Mám divadelní sezónu. Takže žádné další zahraničí neplánujeme." I tak jí ovšem zůstane pár chvil na výlety po krásách České republiky.

ZOO a lázně

Půvabná brunetka má během letních měsíců v plánu navštívit hned několik míst, které si získaly místo v jejím srdci už dříve.

"Budu určitě cestovat po krásách Česka, když bude volno mezi divadlem. Určitě zajedu do Velkých Losin, jsou tam termály a taky do Luhačovic. Když tam budu kousek, tak nesmím vynechat ZOO Lešnou a jejich krmení rejnoků."

Divadelní fanoušci se na Evu mohou těšit na Letní scéně Harfa. Hraje v inscenaci A do pyžam! společně s Lukášem Langmajerem, Lucií Zedníčkovou a Barborou Mottlovou.

Související články