Eva Decastelo si na nudu v průběhu pandemie koronaviru rozhodně stěžovat nemohla. Sice se nesmělo hrát v divadle, ale přesto měla dost práce s natáčením seriálu Slunečná a distanční výukou svých dvou dětí. Zní to neuvěřitelně, ale hyperaktivní tmavovláska si našla čas, aby navrhla svoji vlastní kolekci oblečení, spodního prádla, sportovních outfitů a plavek. Eva je v posledních měsících ve formě jak nikdy, postavičku má jako lusk, a teď při cvičení může navíc skvěle vypadat.

„Kolekci feel love miluju, celou jsem si ji vymazlila, vybrala kvalitní italské látky, navrhla vlastní potisk, prostě z toho mám neskutečnou radost. Vše se šije v Česku, myslím, že je ten pravý čas podpořit českou výrobu,“ prozradila Šípu Eva a dodala, že vůbec nečekala, že bude kolekce po třech dnech vyprodaná a bude muset nechat třikrát došívat. I cenově je kolekce navržená tak, aby si vybral každý. Komu se nechce utrácet, koupí si nějaký stylový doplněk za pár stovek, kdo má chuť na něco exkluzivnějšího, sáhne po originálním a unikátním modrotiskovém vzoru.

Aktivity během pandemie

Decastelo nezastírá, že to pro ni bylo dost náročné období. Děti každý den doma, učení s nimi, péče o manžela, domácnost a natáčení pravidelného seriálu. O to je pyšnější, že má její oblečení takový úspěch a nosí ho ženské hvězdy ve Slunečné. Martina Preissová, Tereza Brodská, Dana Batulková či Jana Stryková si módní kousky od Evy nemohou vynachválit.

Nejvíc ji však překvapila dcera Zuzanka, která se v maminčině práci vysloveně našla.

„Když Zuzka viděla, co dělám, začala s tím taky a nakonec navrhla svou kolekci oblečení a doplňků,“ raduje se z dceřiny kreativity Eva a dodává s humorem sobě vlastním, že to ale nic nemění na tom, že je nejšťastnější, že už dětem začala zase klasická výuka a teď se na ni snad usměje štěstí i v tom, že odešle děti na školu v přírodě.

Letní návrat na divadelní prkna

Vzhledem k tomu, že se brzy budou otvírat divadla, můžete se na ni těšit na letní scéně. Doporučuje například komedii Do pyžam, kde hraje s Lukášem Langmajerem, Lucií Zedníčkovou nebo Míšou Kuklovou.

„Myslím, že pokud chcete vidět herce v úzkých, zajděte se podívat na jakékoliv představení, po tak dlouhé době, kdy nikdo z nás nehrál, to bude doslova adrenalinový zážitek,“ směje se hvězda Slunečné, jejíž natáčení jí nějaký ten čas v létě také zabere.

Ráda by o prázdninách s rodinou vyrazila na Krétu, ale vzhledem k situaci si to asi nechají ujít a budou cestovat po Česku. Každoročně tráví dovolenou ve Velkých Losinách, kde jsou naprosto spokojeni, takže to zase zopakují.