Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dcera Evy Decastelo módní návrhářkou: Sama si vymyslela kolekci oblečení

Eva Decastelo
Eva Decastelo
Zdroj: Profimedia.cz
Eva Decastelo

Eva Decastelo v době pandemie koronaviru rozhodně nezahálela. Nejenže hrála v seriálu, ale navíc popustila uzdu své fantazii a navrhla vlastní kolekci oblečení. Když to viděla její dcera Zuzanka, nechala se inspirovat a doplnila maminku o své módní kousky. A že se tvorba povedla, je jasně znát, kousky feel love totiž nosí i hvězdy Slunečné.

Eva Decastelo si na nudu v průběhu pandemie koronaviru rozhodně stěžovat nemohla. Sice se nesmělo hrát v divadle, ale přesto měla dost práce s natáčením seriálu Slunečná a distanční výukou svých dvou dětí. Zní to neuvěřitelně, ale hyperaktivní tmavovláska si našla čas, aby navrhla svoji vlastní kolekci oblečení, spodního prádla, sportovních outfitů a plavek. Eva je v posledních měsících ve formě jak nikdy, postavičku má jako lusk, a teď při cvičení může navíc skvěle vypadat.

„Kolekci feel love miluju, celou jsem si ji vymazlila, vybrala kvalitní italské látky, navrhla vlastní potisk, prostě z toho mám neskutečnou radost. Vše se šije v Česku, myslím, že je ten pravý čas podpořit českou výrobu,“ prozradila Šípu Eva a dodala, že vůbec nečekala, že bude kolekce po třech dnech vyprodaná a bude muset nechat třikrát došívat. I cenově je kolekce navržená tak, aby si vybral každý. Komu se nechce utrácet, koupí si nějaký stylový doplněk za pár stovek, kdo má chuť na něco exkluzivnějšího, sáhne po originálním a unikátním modrotiskovém vzoru.

Aktivity během pandemie

Decastelo nezastírá, že to pro ni bylo dost náročné období. Děti každý den doma, učení s nimi, péče o manžela, domácnost a natáčení pravidelného seriálu. O to je pyšnější, že má její oblečení takový úspěch a nosí ho ženské hvězdy ve Slunečné. Martina Preissová, Tereza Brodská, Dana Batulková či Jana Stryková si módní kousky od Evy nemohou vynachválit.

Nejvíc ji však překvapila dcera Zuzanka, která se v maminčině práci vysloveně našla.

„Když Zuzka viděla, co dělám, začala s tím taky a nakonec navrhla svou kolekci oblečení a doplňků,“ raduje se z dceřiny kreativity Eva a dodává s humorem sobě vlastním, že to ale nic nemění na tom, že je nejšťastnější, že už dětem začala zase klasická výuka a teď se na ni snad usměje štěstí i v tom, že odešle děti na školu v přírodě.

Letní návrat na divadelní prkna

Vzhledem k tomu, že se brzy budou otvírat divadla, můžete se na ni těšit na letní scéně. Doporučuje například komedii Do pyžam, kde hraje s Lukášem Langmajerem, Lucií Zedníčkovou nebo Míšou Kuklovou. 

„Myslím, že pokud chcete vidět herce v úzkých, zajděte se podívat na jakékoliv představení, po tak dlouhé době, kdy nikdo z nás nehrál, to bude doslova adrenalinový zážitek,“ směje se hvězda Slunečné, jejíž natáčení jí nějaký ten čas v létě také zabere. 

Ráda by o prázdninách s rodinou vyrazila na Krétu, ale vzhledem k situaci si to asi nechají ujít a budou cestovat po Česku. Každoročně tráví dovolenou ve Velkých Losinách, kde jsou naprosto spokojeni, takže to zase zopakují. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky