“Já mám z toho samozřejmě obrovskou radost, protože Big Brother a Ulice, to byly moje mediální začátky, a tak se na to těším a jsem zvědavá, jak se s tím tvůrci popasují, jak bude vypadat vila a podobně. Reality show obecně mám moc ráda, čistím si u nich hlavu, takže to je něco pro mě,” sdělila nadšeně moderátorka, která byla součástí týmu moderátorů Big Brothera, a to ještě pod dívčím příjmením Aichmajerová.

“S dalšími moderátory a členy týmu jsme dodnes skvělí kamarádi, Lejla Abbasová, která také moderovala, mi dokonce byla za svědka na svatbě. Takže na Big Brothera můžeme vzpomínat opravdu jen a jen v dobrém,” uvedla Eva Decastelo.

Plížili jsme se chodbami vily

“Vzpomínám si, že když se natáčelo, někdy jsme se šli do vily podívat. Museli jsme být úplně potichu, vypnout telefony a vzít si tmavé oblečení, abychom náhodou za těmi polopropustnými zrcadly nebyli vidět. Plížili jsme se tam a dívali se, jak tam ti soutěžící žijí a bylo to velké dobrodružství,” zavzpomínala sympatická moderátorka a herečka na doby, kdy první českou reality show moderovala.

Natáčení začne v listopadu a za pomoci 58 kamer bude probíhat 24 hodin denně, a to všechny dny v týdnu. Každý den se diváci mohou těšit na epizodu. Výjimkou bude sobota, kdy se bude vysílat napínavější přímý přenos. Během toho budou moci diváci za pomoci speciální aplikace rozhodnout o tom, kdo vilu opustí.

Bohužel pro soutěžící se od minulého uvedení čtyřikrát zmenšila výše odměny - vítěz si tak odveze pouze 100 000 euro, což odpovídá zhruba dvěma a půl milionům korun. O ty se utká dvanáct soutěžících, o jejichž vyřazování ze hry budou svými hlasy rozhodovat diváci. V případě porušení pravidel může Big Brother neukázněného soutěžícího vyloučit a každý též může o své vůli odejít. V takovém případě se ale už nesmí nikdy vrátit.

Související články