Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Eva Burešová se změnila k nepoznání, podívejte se, co skrývá pod maskou

Eva Burešová/ZOO
Eva Burešová/ZOO
Zdroj: TV Prima
Eva Burešová/ZOO

Rodinný seriál ZOO se pomalu chystá na obrazovky a na jedno slavnostní natáčení do nových dekorací zavítala i zpěvačka Marie Rottrová. Přišla seriálu popřát dobrý start a také si poslechnout Evu Burešovou, která se zhostila jednoho z jejích hitů – Kůň bílý.

V nových ateliérech padla klapka rodinného seriálu ZOO, kde hlavní roli hraje Eva Burešová. Její Viki Janečková má dvě tváře a tu záhadnější představila novinářům hned při startu. Za doprovodu Václava Noida Bárty, který, mimochodem, v seriálu vystupuje s Evou a hraje klávesáka, vystřihla dva songy, z nichž ten druhý patří zpěvačce Marii Rottrové.

„Lehká nervozita panovala a jsem moc ráda, že se to paní Rottrové líbilo. Chválila mě,“ přiznala po svém výstupu herečka, která i prozradila, co zajímavého na Viki vlastně je. „Ona je to velmi rázná holka, která má problémy, má i dluhy, problémy s bývalým partnerem... Ve dne se stará o děti, pomáhá, pracuje – a v noci si přivydělává jako Lady X v nočním baru, kde pod maskou a parukou zpívá.“

Tomu, jak Eva na slavnostní klapce zpívala, přihlížela Lady Soul Marie Rottrová. „Eva to zazpívala krásně. Bylo to jiné a myslím si, že coververze jsou super. Jsem ráda, že si píseň Kůň bílý půjčili. To se u nás moc neděje, zato ve světě, když je nějaká dobrá písnička, tak ji zpívá třeba i deset zpěváků, každý v jiném aranžmá, osobitě, po svém. Mně se to moc líbí a je to fajn,“ přiznává zpěvačka, která sama pravidelným seriálovým divákem není.

„Víte, já taky každý večer nejsem doma, a kdyby mi pár dílů uteklo, už to není ono.“ Že by se ale třeba nějaké malé herecké zastavení v seriálu odehrálo, oblíbená zpěvačka vůbec nezavrhuje. „Zahrát si v seriálu? Nevím, muselo by to být něco konkrétního. Malá epizodní rolička, proč ne?“ přemýšlí Marie Rottrová, která novému seriálu ZOO přeje jen úspěch.


Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky