Evu Burešovou lidé poprvé zaznamenali v show Česko Slovensko má talent, kde předvedla svůj božský hlas, jelikož umí nejen hrát, ale i zpívat. Později ztvárnila sestřičku Petru Horváthovou v seriálu Modrý kód. Proslavila ji však až Slunečná, kde hraje Týnu Popelkovou.

Ústřední dvojici tvoří ona a Marek Lambora, jenž představuje zhýčkaného synka Janka Linharta, který chce srdce krásné Týny. Hodlá pro to udělat všechno. Třeba i změnit základní povahové rysy. To Týna je ve svých přesvědčeních pevná jako skála a ničím se netají.

Charakter Týny se v tom shoduje i s herečkou. Ta se před fanoušky taky ničím netají. Na svém Instagramu často dává prostor k tomu, aby jí příznivci mohli dávat otázky. Jedna z nich mířila na brýle, které Eva občas v seriálu nemá.

„Evi, mám dotaz, když nemáte ve Slunečné brýle, vidíte dobře i bez nich? Já vás chci varovat! My totiž vidíme toho Lamboru, jak po vás jede jak po uzeným!“ tázala se jedna fanynka, která měla sama osm dioptrií, ale pomohla jí operace.

Diváci si seriál zamilovali

„Ne, ne, bez brýlí vidím opravdu špatně a čím dál tím hůř. Ale když si ty brýle před hraním nebo točením sundám o něco dříve, oči si zvyknou. Nad operací jsem přemýšlela, ale bojím se,“ přiznala herečka.

Debata to byla veskrze příjemná. Mnohdy jí totiž diváci seriálu kritizují. „Vždy, když jsem otevřela nějakou diskuzi pod článkem se mnou, našlo se minimálně pět komentářů o tom, jak odporný úsměv mám, a jak bych se už nikdy neměla usmívat,“ řekla Eva pro web super.cz.

Herečka špatně vidí

„Nikoho z těch lidí nezajímalo, kdo jsem, co dělám, ale všichni s naprostou jistotou věděli, jak bych měla a neměla vypadat. Diskuze už nečtu,“ tvrdí herečka, ale předchozími slovy dokazuje opak. Z kritiky se snaží si nic nedělat.

„Já se smát budu stále a ještě více! Smích totiž léčí. Takže doufám, že všechny, co tyhle komentáře psali, ten můj úsměv vyléčí z toho psát nenávistné kraviny na internet a ničit šťastným lidem radost," uvedla hvězda seriálu Slunečná.

Zrak se jí zhoršuje

Naštěstí jsou i tací, kteří herečku obdivují. Její nápadníci jsou většinou tak dvanáctiletí, a tak je možnost rande vyloučená. To teď ale seriálová Týna nepotřebuje, jelikož chodí s tanečníkem Matyášem Adamcem.