Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Burešová je krásná singl maminka. Prozradila, jak je na tom nyní se vztahy

Eva Burešová
Eva Burešová
Zdroj: Profimedia
Eva Burešová

Eva Burešová vypadala, že má šťastný vztah. Když už všichni začali věřit, že tanečník Matyáš je ten pravý, všechno ztroskotalo. Jakému muži by zaručeně podlehla a čím se liší od seriálového Janka?

V seriálu Slunečná hraje Týnu Popelkovou, kterou více než láska zajímá záchrana rodinného statku. S tou jí pomáhá Janek Linhart, který je do ní až po uši zamilovaný. Ve skutečném životě by představitelka hlavní hrdinky Janka celkem brala. Až na pár věcí.

„Mně se na Jankovi líbí, že se nevzdává. On o tu Týnu prostě bojuje. Ona toho má moc k řešení a je taková až moc racionální, tak Jankovi utíká. Ale on to nevzdává a je vytrvalý, to se mi na něm líbí,“ řekla Eva webu Extra.cz

Burešová už s Matyášem pár netvoří

Na druhou stranu má podle Evy i jednu hodně špatnou vlastnost. „Nesmí být sukničkář. Janek se teď snaží, ale přiznejme, že na začátku seriálu to sukničkář byl,“ směje se Burešová, která by s prototypem Janka nevydržela.

Kdyby se však držel dál od žen, dalo by se o tom uvažovat. Burešové se bortí jeden vztah za druhým. Nevyšlo jí to ani s otcem jejího syna Nathaniela, ani s tanečníkem Matyášem. Na začátku to přitom vypadalo tak nadějně.

Nyní je single máma

Po roční známosti uvažovali o sestěhování, ale nakonec z toho nic nebylo. „Rozešli jsme se, nic jsme si neudělali, jsou to již dva měsíce. Každý si jdeme svojí cestou,“ řekla o vztahu Burešová. S Matyášem se poznala v rámci projektu Roztančené divadlo.

Padli si do oka ihned a Matyáš získal plusové body, protože si rozuměl s jejím synem Nathanielem. „Hrají si neskutečně, Nathánek je s ním hrozně v pohodě. Má Matyáše velmi rád,“ svěřila se představitelka Týny Popelkové ze seriálu Slunečná webu iDnes.cz.

Syn Nathaniel je pro ni na prvním místě

Burešové se sice nedaří ve vztazích, ale profesně jde vše tak, jak má. „Diváci se zamilovali do našich postav Janka Linharta a Týny Popelkové a tak moc jim fandí, že by si přáli, abychom spolu žili i v reálném životě. Ale my jsme úplně jiní než naše postavy,“ řekla Burešová v Show Jana Krause.

„Nedávno jsme se nad tím zamysleli s Evou Burešovou. Jeden z důvodů podle nás je, že je to jeden z prvních televizních seriálů, kde je hlavní dějová linka o mladých lidech. To tu, myslím, ještě nebylo,“ podotknul Lambora k tomu, že je seriál velmi úspěšný.

Představitelé hlavních hrdinů mají fanoušků požehnaně. Marka Lamboru, jenž hraje Janka Linharta, preferují starší ženy, Burešovou zase puberťáci. „Ti jsou velmi odvážní,“ svěřila se herečka, které chodí žádosti o nahé fotky. Sama občas nestačí žasnout.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky