Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Eva Burešová: Účesy mění jak na běžícím pásu a ne vždy se to okolí líbí

Eva Burešová
Eva Burešová
Zdroj: Instagram
Eva Burešová

Eva Burešová momentálně září v seriálu Slunečná, kde hraje Týnu Popelkovou. Vzhledem k hlavní roli si jen těžko může nechat změnit účes. Eva to ale stejně dělá, i když...vždycky je cesty zpět.

Jestli má něco v oblibě, je to děsit fanoušky. To umí Eva Burešová skvěle. Ráda totiž dává na Instagram nejrůznější účesy, které vypadají, že už je má nastálo, ale ve skutečnosti jdou snadno změnit. Štáb Slunečné pak uvádí do rozpaků s tím, že postava Týny Popelkové zkrátka změnila styl.

Naposledy ukázala, že si nechala ostřihat ofinu. „Ta ofina je dobrá, co? Já vím! Ale není moje!“ uklidnila bouřlivou debatu na Instagramu při posledním pokusu o pořádný šok. Nutno podotknout, že ofina by Burešové slušela.

Eva Burešová s falešnou ofinou

Eva Burešová Eva Burešová Zdroj: Instagram

„Nemůžu mít změny účesů, a na léto se ofina už vůbec nehodí. A ani bych si nebyla jistá, jestli se mi to dobře střihne, takže tohle je jenom na klipsnu,“ vysvětlila Eva na instastories.

Jeden z dalších experimentů byla rudá paruka. Eva totiž vždycky toužila mít ohnivé vlasy. „To teď bude takhle vypadat Týna? Obyčejná holka z vesnice,“ tázali se její příznivci. Burešová však odvětila, že se jedná pouze o paruku.

Ke snímku napsala větu splnila jsem si sen, a tak není divu, že si někteří mysleli, že je to doopravdy. „Jak teď budeš natáčet Slunečnou? Už si představuji scénář: Týna si nabarvila vlasy na červeno, protože si chtěla splnit sen, který jí taťka zakázal,“ napsala pod fotografii divačka.

„Prosím vás, uklidněte se s tím natáčením, vždyť tam máte označenou stránku paruk. Čtěte popisky,“ vzkázala jim Eva. Ne všichni se samozřejmě nechali napálit. Někteří zapojili veškeré mozkové buňky a došlo jim, že přebarvit by se Eva opravdu nemohla.

„Nevěřím. A ani to nevypadá jako čerstvě nabarvené, ale kdo ví. Evičko, to je topová barvička a sekne ti,“ vzkázal jí jeden z diskutujících. Eva si zkrátka nemůže pomoci a ráda s vlasy experimentuje. Důkazem jsou její sociální sítě, kde se účesy chlubí.

Nejčastěji má vlasy rovné, jelikož tak je má přirozeně. Není ale od věci ani když si je nechá natočit nebo si z natočených udělá culík. Ve Slunečné mívá i drdol a kolem hlavy šátek, což z ní dělá šik vesnickou holku, která ještě víc láká Janka.

Janek Linhart je bohatý synek, který touží po krásné Týně a je ochoten pro to udělat cokoli. Dokonce i pomáhat na statku, i když to tedy opravdu není jeho hobby. Hraje ho Marek Lambora. Novodobá pohádka na pokračování sklízí u diváků velký úspěch.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky