Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Evu Burešovou napadají na internetu: Neměla by ses usmívat, vypadáš divně!

Eva Burešová
Eva Burešová
Zdroj: Profimedia
Eva Burešová

Eva Burešová má sice hlavní roli v seriálu Slunečná a skvělého syna, kterého miluje, ale přesto má důvod se trápit. Fanoušci se do ní totiž pouští kvůli úplné banalitě. Prý by se neměla tolik usmívat, jelikož její úsměv není perfektní.

Herečka a zpěvačka Eva Burešová má, pravda, ne úplně obvyklý úsměv. Za to taky schytává kritiku od svých fanoušků. „Vždy, když jsem otevřela nějakou diskuzi pod článkem se mnou, našlo se minimálně pět komentářů o tom, jak odporný úsměv mám, a jak bych se už nikdy neměla usmívat,“ řekla Eva pro web super.cz.

„Nikoho z těch lidí nezajímalo, kdo jsem, co dělám, ale všichni s naprostou jistotou věděli, jak bych měla a neměla vypadat. Diskuze už nečtu,“ tvrdí razantně herečka. Z lidí, kteří se k ní vyjadřuji nelichotivě, se snaží nic nedělat.

Eva Burešová je pod palbou kritiky

„Já se smát budu stále a ještě více! Smích totiž léčí. Takže doufám, že všechny, co tyhle komentáře psali, ten můj úsměv vyléčí z toho psát nenávistné kraviny na internet a ničit šťastným lidem radost," uvedla hvězda seriálu Slunečná.

Momentálně se však kvůli koronavirové krizi netočí, ale i tak má Eva co dělat. „Moje maminka dnes celý den seděla u stroje a šila a šila. Tohle malé stvoření, které odmítá jakýkoli klobouk či jinou pokrývku hlavy, mi přineslo roušku a řeklo “mami, já!” Překvapilo mě to a dojalo zároveň. Pak si sedl za stroj a řekl “babi, pomoc?” Já se z něj zblázním. Dojímá mě tahle čistá dušička,“ napsala na Instagram o svém synovi Nathanielovi.

Neměla by se prý usmívat

Burešová už v životě zvládne všechno. Krátce po porodu od ní odešel partner, a tak malého syna vychovávala sama. Přiznává, že syn nebyl plánovaný a z míry jí to lehce vyvedlo.

„Trošku ano, vzhledem k tomu, že jsme spolu s Míšou byli teprve čtyři měsíce. Bylo to samozřejmě zvláštní, ale ono je to možná vždycky zvláštní, i když je miminko plánované,“ svěřila se Burešová pro časopis Maminka.

Její úsměv není perfektní

U porodu ještě partner byl. Přišel až na úplném konci, kdy ho Burešová zavolala. „Porod proběhl přesně do posledního detailu tak, jak jsem chtěla. Úplně původně jsem chtěla rodit doma, měla jsem přání, aby to byla taková velká rodinná párty. Na zahradě bazén, kolem mě jako mé sudičky všechny ženy z rodiny,“ říká Burešová.

„Ale pak jsem si to rozmyslela s tím, že kdyby se nedej bože něco stalo, chci, aby doktoři mohli zasáhnout. Jsem z Hlučína a nakonec jsem si vybrala krnovskou porodnici, protože to byla jediná porodnice v okolí, kde se dalo rodit do vody. Během hodinové cesty jsem si pořád opakovala afirmace. Chtěla jsem rodit kolem půl šesté ráno, protože miluju v létě východy slunce,“ dodala.

Eva se však usmívat nepřestane

Sluncem její vztah rozhodně zalitý nebyl, ale Burešová věděla, že vše musí dopadnout dobře už jen pro dobro jejího syna, který ji činí šťastnou každý den. I proto se Eva musí prostě pořád usmívat.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky