Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Těhotná Eva Burešová vrací úder hejtrům: Jízlivých komentářů už má dost

Eva Burešová
Eva Burešová
Zdroj: Profimedia
Eva Burešová

Herečka a zpěvačka Eva Burešová v současné době sice prožívá to nejkrásnější období v životě ženy a s partnerem Přemkem Forejtem se už nemohou dočkat svého prvního společného potomka, některým jedincům je ale její štěstí proti srsti. Krásná tmavovláska čelí útokům hejtrů už dlouhodobě, v těhotenství ale snad víc než kdy dřív. A už si to nechce nechat líbit. 

Úspěchy herečky a zpěvačky Evy Burešová podle všeho už dlouho leží v žaludku spoustě lidem, kteří se, hlavně prostřednictvím anonymních účtů, na sociálních sítích do hvězdy seriálu Zoo rádi naváží. Se zlými zprávami a komentáři se kráska naučila žít a povznést se nad ně, v požehnaném stavu je ale vnímá víc než předtím. Už v minulosti proto k hejtrům vznesla důležitou prosbu, kterou ale odesílatelé nechutných zpráv nevyslyšeli. 

Prosím o trochu úcty

Krátce poté, co herečka a její partner Přemek Forejt oznámili, že čekají miminko, Eva Burešová na svém instagramu požádala ty, jimž evidentně její štěstí nedá spát, aby ji alespoň během jejího těhotenství nechali na pokoji.

„Poprosím vás některé o trochu úcty k tomuto stavu i k mé osobě. Nikoho jsem nikdy nenutila, aby mě měl rád, a tak mě trochu mrzí zprávy, které dostávám, jako by tomu tak bylo. Je naprosto v pořádku mě nemít rád, ale nemyslím si, že je potřeba mi psát tolik zlých zpráv,” vzkázala hejtrům na začátku dubna herečka. Spousta z těch, které měla herečka na mysli, se ale rozhodla její prosbu zcela ignorovat. 

Už zase břicho

Zlé a jízlivé zprávy totiž Evě Burešové chodí i nadále. A některým lidem jsou evidentně proti srsti i zcela nevinné fotografie, na kterých se herečka raduje ze svého zvětšujícího se bříška.

„Ahoj. Ano, to jsem já. Je tu zase bříško. Já chtěla vyfotit sebe v krásných šatech, protože jsem měla radost, že je na sobě mám. Bříško neschovám. Takže tak. Děkuji za pozornost. Hezký den,” napsala herečka k nové fotce, na které její bříško obepínají přiléhavé šaty, a elegantně se tak opřela do těch, kteří jí vyčítají, že si své těhotenské bříško fotí a přirozeně jej ukazuje na sociálních sítích. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky