Eva Burešová nedávno přivedla na svět svého druhého syna a mateřství si náležitě užívá. Hvězda seriálu Slunečná je teprve krátce po porodu, rozhodně ale s dětmi neleží doma na gauči a už stihla s celou rodinou dokonce uspořádat výlet.

"Tak mám za sebou první smečkovej výlet. Skoro dvě hodiny v autě s dítětem lásky číslo jedna a dítětem lásky číslo dvě, plus slečna Nairobi. Vše jsme zvládli na jedničku. Všichni celou dobu spali. Což je překvapením. Já nespala. Já si užívala cestu a pořád jsem se tak usmívala, protože mi bylo celou dobu strašně krásně. Pořád mi je strašně krásně," pochlubila se herečka na Instagramu.

Ačkoliv si Burešová novorozeného synka hlídá před médii jako oko v hlavě, v posledním příspěvku sdílela s fanoušky fotografii svého partnera s malým Tristanem Williamem.

Bude to náš parťák

"Když jste přesně tam, kde máte být," napsala Eva Burešová k fotce, na které je kus paže Přemka Forejta a nožičky malého Tristana Williama.

Snímek ihned dojal fanoušky, kteří se velice těší, až dvojnásobná maminka představí veřejnosti i svého druhého syna.

"Já se tak moc těším, až Tristánek vyroste a bude chodit s maminkou na koncerty, autogramiády a my u toho budeme s ním. Bude to náš parťák," radují se sledující v komentářích.

Přemek Forejt je vzorný tatínek