“Je to takové nahoru a dolů. Rozhodla jsem se některé věci omezit a trochu se odstřihnout od toho, co mi nesvědčí. Nezapojuji se proto do diskusí a vlastně ani nečtu, co se o mě kde píše. Někdy je to lepší. Soustředím se raději na věci, které mi dělají radost a na svoji rodinu,” vysvětlila pro Kafe.cz Eva Burešová.

Právě její rodina, kterou zmínila, přitom nyní prožívá jednu velkou a podstatnou změnu. Zpěvaččin syn Nathaniel, kterého má z předchozího vztahu, totiž od září začal chodit do první třídy. To je velký krok jak v životě malého školáka, tak jeho okolí.

Malý Nathaniel má radost z vědomostí

“Změna je to velká, protože je to hlavně malý umělecký chlapeček a tak je pro něj soustředění se dlouhou dobu zatím velmi náročné. Musím se s ním proto do školy pravidelně připravovat,” sdělila Eva Burešová, že její syn je zatím stále ještě rozlétaný, jako některé malé děti bývají.

“Dnes měl zrovna velkou radost z toho, že pochopil, jak se počítá. Těší ho každé nové slovo, které dokáže přečíst. Je to ale hodně o té přípravě,” dodala Eva Burešová, která se snaží svým dětem dát veškerý možný čas.

Kromě čerstvého školáka Nathaniela vychovává zpěvačka ještě malého Tristana. Toho má ze svého aktuálního vztahu se známým šéfkuchařem Přemkem Forejtem. Za tím do jejich domu za Prahou jezdí také dcera Stella, kterou má se svou bývalou partnerkou. Všechny děti podle Evy Burešové tvoří velmi harmonické trio a jejich domov je tak většinou plný radosti.

Související články