Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Eva Burešová nemá chvíli klidu: Malí raubíři jí dávají pořádně zabrat

Eva Burešová
Eva Burešová
Zdroj: Profimedia
Eva Burešová

Herečka Eva Burešová se pomalu připravuje na příchod miminka na svět a v posledních dnech se snaží hlavně odpočívat. To jí ovšem čas od času znemožňují raubíři, které má těhotná kráska doma. Na sociální síti si s humorem a nadsázkou postěžovala na to, jak je občas těžké syna a pejska ukočírovat. 

Krásná herečka Eva Burešová se snaží ze všech sil zachovávat klid a užívat si poslední dny předtím, než přijde na svět potomek, kterého čeká se svým partnerem Přemkem Forejtem. Jak ale sama přiznává, někdy je to velmi těžké. „Také máte pocit, že čím blíže jste porodu a všichni vám říkají, jak moc máte být v klidu, tím více toho klidu absolutně nemáte,” napsala herečka směrem k fanouškům a přiznala, že je poměrně těžké v poslední době zvládat péči o syna a o roztomilé štěně. 

Posílám sílu

Rozkošná dvojka na jednu stranu dělá herečce samou radost, na tu druhou jí ale také umějí pořádně vyčerpat. „Ani jeden z nich neposlouchá. Uklidňuji se tím, že je něco na slunci, a doufám, že v tom nejsem sama. A vzhledem k tomu, že vím, že v ‚tom’ nejsem sama, tak zdravím všechny maminky, co už taky mají starší prcky a třeba i pejsky a posílám sílu. Někdy je to totiž náročné jak sviňa,” postěžovala si unavená Eva Burešová. 

Nový člen rodiny

Roztomilou fenku, které Eva Burešová a Přemek Forejt dali jméno Nairobi, si zamilovaná dvojice pořídila teprve nedávno. Herečka po pejskovi dlouho toužila, čekala však na chvíli, kdy se přestěhuje z bytu do rodinného domu, aby měl mazlíček více místa. 

„Bydlíme v paneláku, nemáme čas, jednou, až bude baráček, zahrada, tak to snad vyjde,” prozradila před časem Burešová v rozhovoru pro ženy.iprima.cz. Pak se ale dočkala. S partnerem oznámili, že si koupili dům za Prahou, a tak pořízení pejska dostalo zelenou. Jak se ale zdá, štěňátko umí své páníčky pěkně pozlobit. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky