Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Eva Burešová sdílela fotku z dětství: Vypadáš jako Nathánek, píší fanoušci

Eva Burešová
Eva Burešová
Zdroj: Profimedia
Eva Burešová

Populární zpěvačka a herečka Eva Burešová se už nemůže dočkat miminka, které se jí a jejímu partnerovi Přemku Forejtovi letos narodí. A jak je vidět, čekání si krátí vzpomínáním vlastní dětství. Svým fanouškům nyní ukázala snímek z dob, kdy ještě zdaleka netušila, jaká hvězda z ní jednou bude. Na roztomilém snímku pózuje se svou sestrou, přičemž mají obě nasazené sluneční brýle. A její obdivovatelé se shodují na tom, že malá Evička vypadá naprosto totožně jako její syn Nathaniel. 

Herečka Eva Burešová v posledních letech zažívá obrovskou slávu. Na sociálních sítích má statisíce fanoušků, kteří s nadšením hltají každý příspěvek, jež hvězda seriálů Slunečná a Zoo zveřejní. V posledních dnech se radují hlavně z jejího těhotenství. Po několika týdnech spekulací herečka a její partner Přemek Forejt konečně potvrdili, že se letos dočkají svého prvního společného potomka, a nemohli by být šťastnější. 

Stará fotka fanoušky dostala

Partneři, kteří mají už ze svých předchozích vztahů děti, se dalšího přírůstku do rodiny nemohou dočkat. A jak je zřejmé, herečka a zpěvačka si čekání krátí nejen prací, ale také vzpomínáním a prohlížením starých fotografií. Jednu z nich teď naservírovala i svým fanouškům. Na ní je Eva Burešová zachycena ještě jako malá holčička společně se svou starší sestrou Terezou.

Obě mají přitom nasazené sluneční brýle, díky čemuž je snímek ještě roztomilejší. Eva Burešová má kromě brýlí na hlavě ještě také černý baret. „Já si myslím, že všem z naší rodiny bylo od začátku jasné, že z nás nebudou doktorky,” napsala herečka a zpěvačka Eva Burešová k novému příspěvku na svém Instagramu. 

Celý Nathánek

Fanoušci si nemohli nevšimnout, nakolik se malá Eva Burešová podobá svému synovi Nathanielovi, kterého má z předchozího vztahu s hudebníkem Michaelem Krásným. „Já myslela, že je na fotce Nathánek. Jen ty barvy se mi nějak nepozdávaly. Neuvěřitelná podoba,” napsala pod příspěvek jedna z obdivovatelek herečky. „Evi, úplně ve vás vidím Nathánka. Ty geny jsou zázrak,” přidala se další. Téměř pětiletý syn Nathaniel svou maminku zkrátka nezapře. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky