Marek Lambora je idol dívčích srdcí. Je to fešák, který kdejakou slečnu dostane do kolen. Na Instagramu mu vypisují houfy žen. Herec by byl skoro až hlupák, kdyby toho nezneužil. Faktem ale je, že ne všech nabídek využít jde.

Konkrétněji se o tom rozpovídala jeho herecká kolegyně Eva Burešová. „Divní fanoušci píšou kolegovi Marku Lamborovi Nedávno dostal hodně šílenou nabídku asi od desetileté holčičky,“ prozradila Burešová v magazínu Téma.

Rozčiluje ženy

„Pak psala i mně - vyhrožovala mi, že mě zabije, protože jsem jí přebrala kluka. Bohužel hodně lidí, a nejen dětí, má pocit, že jsme v reálu úplně stejní jako v tom seriálu. Mají pocit, že nás znají a že jsme jejich," dodala herečka, která to rozhodně nemá jednoduché.

„Snažím se to nějak řešit. Na sociálních sítích jsem vyzvala všechny rodiče, ať svým dětem kontrolují profily. Děti mi posílají i telefonní čísla, adresy, dokonce i do školy, ať tam za nimi přijdu,“ popisuje Burešová, co vše jí vypisují.

„Snažila jsem se jim vysvětlit, že takové informace by sdílet na internetu neměly, protože toho může někdo zneužít a ublížit jim,“ obává se herečka. Je totiž jasné, že rodiče dětí nemají ani páru o tom, co všechno jejich ratolesti prozradí.

Herečka bývá občas z drzosti pubertálních dětí otřesená. Píší jí neslušné návrhy a žádají o nahé fotky. „Ti jsou velmi odvážní,“ prozradila Burešová v Show Jana Krause s tím, že její nápadníci mají věkové rozmezí deset až třináct let. Lamborovi sice psala malá holčička, ale jinak ho preferují starší ženy.

Drzost puberťáků

„Diváci se zamilovali do našich postav Janka Linharta a Týny Popelkové a tak moc jim fandí, že by si přáli, abychom spolu žili i v reálném životě. Ale my jsme úplně jiní než naše postavy,“ vysvětlila Burešová. Někteří to ale pořád ne a ne pochopit.

Možná to teď herci více prožívají, jelikož na to měli v karanténě čas. Točit se opětovně začalo až nedávno. Do té doby to bylo kvůli pandemii koronaviru pozastaveno.

„Musím říct, že v tomto období je zvláštní pocit, vrátit se zpět před kameru. Jsme všichni trochu nervózní z toho okolí, z roušek, dezinfekcí. Snažíme se ale, aby to na obrazovce nebylo znát. A doufám, že se nám to daří,“ popsal svoje pocity Lambora Radiožurnálu.