Umělci musí v posledních dnech řešit nepříjemnou situaci, ministr zdravotnictví Roman Prymula zavedl nová preventivní opatření, díky kterým se většina herců a zpěváků opět ocitla bez práce.

Po jarním kolapsu všichni doufali, že se druhá vlna nemoci konat nebude, a vše se postupně vrátí do normálu, realita je ale trochu jiná.

Covid zasáhl i do natáčení show Tvoje tvář má známý hlas, a porotkyně Eva Burešová přiznala, že ji to velmi zaskočilo. Přišla totiž o jeden ze svých příjmů!

Show Tvoje tvář má známý hlas se musela kvůli covidu pozastavit

Už o víkendu přišlo v show Tvoje tvář má známý hlas první překvapení. Na místě Vladimíra Polívky stál totiž Ondřej Sokol, který ale letos přesedlal do poroty.

Důvodem výměny moderátorů byla karanténa Vladimíra Polívky! Jenže, to nebyl jediný problém, se kterým se tvůrci pořadu museli poslední dny potýkat.

Údajně se mezi soutěžícími objevil někdo s pozitivním testem na koronavirus a proto muselo být celé natáčení pozastaveno!

Vladimír Polívka v minulém díle tváře chyběl

"Potvrzujeme, že z důvodu šíření covidu-19 jsme se rozhodli nyní pozastavit natáčení show Tvoje tvář má známý. Věříme, že brzy bude vše v pořádku a natáčení bude pokračovat," potvrdil webu Extra PR koordinátor pořadu Vojtěch Boháček.

Eva Burešová pak stejnému deníku přiznala, že je z přerušeného natáčení velice překvapená.

"Zaskočilo mě to. Ale samozřejmě to musíme respektovat. Hlavně se těším, až natáčení zase začne," neskrývala herečka zklamání.