Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Eva Burešová se svěřila, kde přišla ke svým jizvám a prozradila i kolik váží

Eva Burešová
Eva Burešová
Zdroj: profimedia
Eva Burešová

Kdyby byla Eva Burešová bezdětná modelka, měly by jistě dokonalé tělo. Eva je ale především maminka a herečka, a proto má tělo samou jizvu. Nijak se tím však netají a ochotně popisuje, jak ke všem nedokonalostem přišla.

„Jeviště je samozřejmě velmi nebezpečný prostor. Odřená kolena a ruce jsou u mě normální, když jsem hrála v muzikálu Jesus Christ Superstar, měla jsem jednu modřinu vedle druhé. Nemám hezké modelkovské nohy, ale mám hezké herecké nohy. Každá jizva je jedno představení,“ prozradila Eva pro cnn.iprima.cz.

Od porodu prostě není její postava to, co bývala. „Ano, mám celulitidu, strie, stehna, neskutečně rozteklý zadek. A vůbec mi to nevadí. Je to sexy. Každá žena má strie. Moje břicho je plné jizev, strií. A nemyslím si, že by byl o mě menší zájem. Žádný chlap mi nikdy neřekl, že mám strie. To mi píšou akorát lidi na Instagramu," svěřila se Burešová webu super.cz.

Eva Burešová má tělo plné jizev

„Vážím 53 kilo a můžu říct, že jsem moc spokojená se svojí postavou. Po porodu se mi to hezky povedlo vrátit zpátky,“ řekla i obávané číslo.

„Moje máma se vdávala ve třiceti a měla přes pas méně než já ve dvaceti. Táta byl hubený a vysoký. Můžu sníst, co chci, a jsem hubená. Ale hýbu se. Furt tancuju, přebíhám, jsem v divadle, hraju si s Nathanem, stále jsem v pohybu,“ nastínila recept na rychlé hubnutí.

„Do formy jsem se dostala až teď, jsou to tři roky. Zhubla jsem po porodu velmi rychle. Do tří měsíců bylo vše dole. Odnesla to ale záda a také kyčle. Měla jsem rozestup svalů, to mám ještě trošku i teď,“ rozpovídala se herečka.

V práci vůbec nepolevuje. Ba naopak. Je hvězdou seriálu Slunečná a do toho v prostorách Letní scény HAMU na Malostranském náměstí ztvárňuje Perditu v Shakespearově Zimní pohádce.

Nyní hraje Perditu v Shakespearově Zimní pohádce

„Je tu spousta skvělých herců, které bych asi jen tak nepotkala, bála jsem se, ale byli na mě od začátku milí,“ svěřila se. Původně roli hrála Veronika Arichteva, ale letos to kvůli těhotenství není možné.

„Verunka přijela na naše první představení v Brně. Vzala si můj scénář, napsala mi do něj poznámky, před představením mě čekala zlomvazka s tričkem, které mělo nápis Bude prdel, což mě pozitivně nakoplo. A co je nejkrásnější, čekala celé představení v portále, aby mi mohla pomoci, kdyby něco. To se mi nikdy nestalo,“ chválila Eva Arichtevu.

„Je to určitá prestiž, když vás někdo osloví, abyste hráli na Letních shakespearovských slavnostech,“ tvrdí Burešová, pro kterou je to splněný sen. Evě se momentálně hodně daří. Od vysílání seriálu Slunečná je o ni obrovský zájem.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky