Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Stěhování Evy Burešové: V novém bytě se neobejde bez spousty květin

EVA Burešová
EVA Burešová
Zdroj: Profimedia

Sice se zařekla, že o svém soukromí mluvit nebude, i tak alespoň část z něj ukázala. Herečka Eva Burešová na sociální síti sdílela několik snímků ze zvelebování nového bytu a dodala pár tipů, jak bydlení zútulnit. 

Herečka Eva Burešová, která momentálně září v seriálovém hitu Slunečná, má statisíce fanoušků. Nelze se proto divit, že se její obdivovatelé zajímají o její soukromí. To si ale Eva přísně střeží a velmi dobře přemýšlí nad tím, co vypustí ven. 

Teď se alespoň rozhodla sdílet pár snímků ze zvelebování nového bytu. „V našem novém bytě je zatím jen spousta krabic a jedna matrace. Ale hromada svíček a od včerejška se rodina rozrostla o pár kytiček. Trochu jsem se bála, že se to do corsičky nevleze, opak je pravdou!” napsala Eva ke snímku svého auta a květin. „Co podle vás nejvíce zútulní byt? Máte doma taky hodně kytek? A teď upřímně! Mluvíte na ně? Pojmenovali jste si někdy nějakou?” tázala se ještě v příspěvku svých fanoušků.

Eva Burešová

Herečka Eva Burešová dala jasně najevo, že se ke svému soukromí nebude veřejně vyjadřovat. A to konkrétně v době, kdy se začaly šířit zvěsti o jejím údajném vztahu s porotcem kuchařské soutěže MasterChef Česko Přemkem Forejtem. „Od rána mi v dnešní posvátný den zvoní telefon. Věc, kvůli které mi volají už poslední měsíc a já jim stále dokola opakuji, že se o svém soukromí nechci bavit,” napsala Eva před pár dny v rozhořčenému příspěvku. 

Eva Burešová Marek Lambora

„Pokaždé, když jsem mluvila o něčem ze svého soukromí, vše se překroutilo. Naprosto vše. A já už to nechci,” pokračovala ještě. 

Zájem o osobu Evy Burešové je více než pochopitelný. Herečka v současné době patří k nejpopulárnějším osobnostem Česka. Role v seriálovém hitu Slunečná jí přinesla další desetitisíce fanoušků, kteří ji považují za svůj idol. 

Se stejným zájmem se potýká i její kolega Marek Lambora. Je více než jasné, že tuto dvojici seriál TV Prima vystřelil na vrchol, což jim zcela jistě pomůže v jejich budoucím profesním životě. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky