Hvězda seriálu Slunečná a porotkyně soutěže Tvoje tvář má známý hlas zavzpomínala před několika měsíci v talkshow U Kulatého stolu na nepříjemný návrh, který kdysi dostala, a dodnes je ráda, že odmítla.

Teď nemá hlavní hvězda Slunečné, porotkyně zábavné show a talentovaná herečka Eva Burešová o práci nouzi. Nebylo ale vždy takové posvícení a herečka se musela otáčet, aby zabezpečila sebe a svého syna.

Dokonce dostala i sexuální nabídku, aby si pojistila, že bude hrát na premiéře divadelní hry. Kdo jí nabídl noc plnou vášní, se nedozvíme, protože Burešová o tom nechce mluvit. Dotyčného ale odmítla a nevěřícně kroutila hlavou.

Šikovně skrytá výzva

„Ta nabídka byla přes zprávu a byla napsaná tak, aby to nevypadalo, že jde jenom tady o tohle… Kdybych řekla rovnou tomu člověku ‚hele, zbláznil ses, mám tě nahlásit?‘, tak řekne ‚hele, já jsem to myslel úplně nevinně‘. Bylo to tak šikovně podané,“ zavzpomínala na nabídku v talkshow U Kulatého stolu.

Vlivnému muži odepsala, že je zadaná a že s ním rozhodně na žádnou chatu nepojede, že to není ani trochu vhodné. Premiéru pak nedostala, svého rozhodnutí však nikdy nelitovala.

„Mohla jsem se pak na sebe podívat do zrcadla. Já bych nikdy nic takového neudělala, nikdy, nikdy, nikdy. Jsem ráda, že mám svoje role díky tomu, že pracuju odmalička, že na sobě dřu, a ne proto, že jsem někde něco vyváděla na nějaké chatě.“

Zkušenosti kamarádek

Rozhodně ji to nijak nerozložilo, domnívala se, že je to normální, o takovýchto případech toho už od kamarádek z branže slyšela dost.

„Brala jsem to, že to k té branži patří. Ale nemyslím, že je to jen v téhle branži, ale tohle obtěžování, ty nabídky dostávají ženy v jakékoliv branži, ať už je to někde na úřadě, nebo v obchodě. Je to všude, protože to tak někteří chlapi prostě mají. Ale je správné, že se o tom mluví,“ končí své vyprávění zpěvačka a herečka, která už nějaký čas randí s kuchařem a porotcem MasterChefa Přemkem Forejtem.