Jako kdyby kritiky neměla dost. Není tomu dlouho, co jí fanoušci kritizovali úsměv a teď mají výhrady k další věci. K barvě vlasů. Eva totiž zveřejnila snímek, kde má výrazně červené vlasy. To se fanouškům seriálu Slunečná ale moc nelíbí.

„Splnila jsem si sen,“ napsala Burešová ke snímku. Rozhodně nečekala, že tím vyvolá takovou diskuzi. „Jak teď budeš natáčet Slunečnou? Už si představuji scénář: Týna si nabarvila vlasy na červeno, protože si chtěla splnit sen, který jí taťka zakázal,“ píše pod fotografii rozhořčená divačka.

Eva zveřejnila fotku s červenými vlasy

„To už je Slunečná dotočená? Nebo bude mít Týna nový vzhled?“ táže se další. Ne všichni se však nechali napálit. „Nevěřím. A ani to nevypadá jako čerstvě nabarvené, ale kdo ví. Evičko, to je topová barvička a sekne ti,“ vzkazuje jí třetí z diskutujících.

Eva pro všechny má jasnou odpověď. „Prosím vás, uklidněte se s tím natáčením, vždyť tam máte označenou stránku paruk. Čtěte popisky,“ nabádá je herečka. Hlavu si tedy ve skutečnosti obarvit nenechala. Jedná se pouze o paruku.

Následně přišla smršť dotazů

Ne zrovna chválu schytala taky kvůli svému neobvyklému úsměvu. „Vždy, když jsem otevřela nějakou diskuzi pod článkem se mnou, našlo se minimálně pět komentářů o tom, jak odporný úsměv mám, a jak bych se už nikdy neměla usmívat,“ řekla Eva pro web super.cz.

„Nikoho z těch lidí nezajímalo, kdo jsem, co dělám, ale všichni s naprostou jistotou věděli, jak bych měla a neměla vypadat. Diskuze už nečtu,“ tvrdí herečka. Ta se snaží si negativní názory nepřipouštět. Ví, že by se z toho jinak zbláznila.

Rudovlasá Eva je sexy

„Já se smát budu stále a ještě více! Smích totiž léčí. Takže doufám, že všechny, co tyhle komentáře psali, ten můj úsměv vyléčí z toho psát nenávistné kraviny na internet a ničit šťastným lidem radost," uvedla hvězda seriálu Slunečná.

Fanoušci se následně za herečku postavili. „Když jsem se veřejně vyjádřila k tomu, co mi lidé píší ohledně mého úsměvu, dostala jsem spoustu nádherných zpráv, ve kterých jste mi vyjadřovali podporu. Lidé ve věku 10 až 70 let. Mám radost,“ napsala Burešová na Instagram.

Co myslíte? Je hnědá lepší?

Herečka se nyní soustředí hlavně na svého syna, který je pro ni vším. Hned na počátku koronavirové krize šila s rodinou roušky. „Moje maminka dnes celý den seděla u stroje a šila a šila. Tohle malé stvoření, které odmítá jakýkoli klobouk či jinou pokrývku hlavy, mi přineslo roušku a řeklo “mami, já!” Překvapilo mě to a dojalo zároveň. Pak si sedl za stroj a řekl “babi, pomoc?” Já se z něj zblázním. Dojímá mě tahle čistá dušička,“ napsala na sociální síť o svém synovi Nathanielovi.