Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Eva Burešová bez partnera: Žije u rodičů a samotu snáší velmi těžce

Eva Burešová
Eva Burešová
Zdroj: profimedia
Eva Burešová

Eva Burešová našla konečně štěstí po boku Matyáše Adamce, kvůli karanténě se ale dvojice musela odloučit a situace už trvá více než šest týdnů! Hvězda seriálu Slunečná prý situaci snáší špatně a už se těší zpět do Prahy.

Evička Burešová zažila velké zklamání v lásce. Otec jejího syna, Michael Krásný, bohužel nebyl pro herečku ideálním partnerem, a tak se krátce po narození Nathaniela dvojice rozešla.

Zpěvačka a herečka ale brzy potkala nového přítele, Matyáše Adamce, vedle kterého je velmi šťastná a je to vidět i na tom, že Evička jen kvete.

Zamilované líbánky ale přerušil zákeřný koronavirus, díky kterému jsou milenci odloučeni už dlouhé týdny a Burešová přiznala, že trpí.

Téměř dva měsíce bez přítele 

"Je to pravda, od začátku karantény jsem se synem u mých rodičů v Hlučíně, a Matyáš zůstal v Praze. Rozhodně jsme se nerozešli, voláme si každý den, jako tomu bylo předtím," prozradila Eva Burešová Blesku.

Když je herečce po partnerovi smutno, prý se přitulí k mikině, která voní jako on.

Čas, který zamilovaná dvojice tráví odděleně, je už ale nesnesitelně dlouhý, a Burešová se už nemůže dočkat návratu do náruče svého miláčka.

Trávit čas sama už ji nebaví

"To, že nemohu být s Matyášem, je pro mě hrozné, protože on není jen můj přítel, ale i nejlepší kamarád a jsem zvyklá s ním všechno řešit, vše mu říkat a najednou tady není. Jinak je skvělé, že jsem doma s mamkou a taťkou, s malým. Chodíme na procházky nebo jsme na zahradě, kterou jsme mu strašně hezky upravili, má tam domeček, prolézačku, až mu závidím, že jsem takovou zahradu neměla já," pěla Eva Burešová na svého pana božského jen samou chválu!

Naštěstí to vypadá, že díky postupnému uvolňování, se už bude muset herečka brzy vrátit na plac, a tudíž konečně bude moci konečně být s Adamcem.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky