Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Burešová ze Slunečné promluvila o vztahu s rodiči a čím je rozohnila

Eva Burešová
Eva Burešová
Zdroj: Profimedia
Eva Burešová

Eva Burešová se snažila už dlouho, aby byla opravdovou hvězdou. Povedlo se jí to až teď, když dostala roli Týny Popelkové v seriálu Slunečná. Rodina její úspěch velmi prožívá, i když k němu má určité výhrady.

Bez Burešové si Slunečnou nikdo neumí ani představit. Něžná tvář Týny Popelkové do ní prostě patří. Propadli jí diváci i samotný Janek Linhart, kterého hraje Marek Lambora. Už teď je jasné, že s ním Týna skončí, ale co by to bylo za seriál bez vztahových komplikací.

Týna Popelková je tvrdohlavá a do ničeho si nenechá mluvit. Její charakter těžce snášejí rodiče Burešové, který seriál od počátku sledují. Pořad, kde je hlavní hrdinkou jejich dcera, si nemůžou nechat ujít.Eva prozradila, jak to má s rodiči

„Jsou velcí fanoušci seriálu Slunečná. Za chvíli mě asi vydědí, protože moje postava tam teď dělá šílené věci. Během karantény se máma s tátou dívali a já si hrála s Nathánkem ve vedlejším pokoji. Procházela jsem obývákem a oba mi řekli: „Ani sem nechoď,“ prozradila Burešová v magazínu Téma.

„Samozřejmě v legraci, ale v tom dílu jsem zrovna vyhodila postavu Janka, kterou hraje Marek Lambora. Jednou jsem natáčela jejich reakce a oba to hrozně prožívali. Líbí se jim jak hraju. Líbí se jim i moje koncerty. Myslím, že na mě jsou pyšní,“ radovala se Eva.

Ve Slunečné hraje Týnu Popelkovou

Přesně to jsou momenty, kdy je ráda, že je slavná. Jsou však chvíle, kdy by se nejraději propadla pod zem. Mnohdy to bývá, když jí fanoušci píší zvídavé otázky. Většina totiž neodděluje její soukromý a pracovní život a přeje si, aby chodila s hercem Markem Lamborou, jenž hraje Janka.

Burešová je ale šťastná s tanečníkem Matyášem Adamcem. „Už mě, prosím, přestaňte dohazovat Marku Lamborovi. Nic spolu nemáme a ani mít nebudeme. Matyášovi mu být nepříjemné, že nás dávají dohromady s Markem. Marka mám ráda jako kamaráda, ale to je všechno. Už si uvědomte, kde končí seriál a začíná skutečnost,“ kárá fanoušky Eva.

Fanoušci tvrdí, že má Eva divný úsměv

Pomalu si zvyká na to, že jí chtějí organizovat život. Nedávno jí zase bylo řečeno, aby se moc neusmívala. „Vždy, když jsem otevřela nějakou diskuzi pod článkem se mnou, našlo se minimálně pět komentářů o tom, jak odporný úsměv mám, a jak bych se už nikdy neměla usmívat,“ řekla Eva pro web super.cz.

„Nikoho z těch lidí nezajímalo, kdo jsem, co dělám, ale všichni s naprostou jistotou věděli, jak bych měla a neměla vypadat. Diskuze už nečtu,“ tvrdí nekompromisně herečka.

„Já se smát budu stále a ještě více! Smích totiž léčí. Takže doufám, že všechny, co tyhle komentáře psali, ten můj úsměv vyléčí z toho psát nenávistné kraviny na internet a ničit šťastným lidem radost," dodala hvězda seriálu Slunečná.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU