Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Eva Burešová a Přemek Forejt zveřejnili snímek s prstýnkem, dočkáme se svatby?

Eva Burešová
Eva Burešová
Zdroj: Profimedia
Eva Burešová

Eva Burešová už nějakou dobu randí s šéfkuchařem a porotcem soutěže MasterChef Přemkem Forejtem. Když proto oblíbená herečka a zpěvačka na sociální síti zveřejnila fotku s prstýnkem, okamžitě se objevily spekulace, jestli se hvězdná dvojice už nezasnoubila.

Ještě před rokem dělala herečka drahoty a nechtěla vztah se známým kuchařem vůbec komentovat. Teď už si ale láskou k Přemkovi musí být hodně jistá, protože bez problémů sdílí jejich společné snímky.

Fanoušci byli jako na trní

Nedávno Burešová ukázala momentku, na které se s potetovaným kuchařem drží za ruku. A protože má herečka na ruce stříbrný prstýnek, fanoušci se okamžitě snažili zjistit, jestli se mezi partnery něco nezměnilo. Podle všeho se zdá, že zpěvaččini obdivovatelé by Evu už nejraději viděli ve svatebním.

"Požádal vás o ruku?" zeptala se jedna z komentujících rovnou, aniž by dlouho chodila kolem horké kaše. Pak došlo k trochu ostřejší výměně mezi dalšími sledujícími, kterým otázka připadala naprosto nesmyslná. "Je vidět, že prstýnek je na prostředníčku," poukázala pozorná fanynka a dala tak najevo, že teorii o zásnubách ani trochu nevěří.

Na snímek ale zareagovalo také několik slavných tváří. Zatímco Eva Decastelo milencům poslala několik srdíček, Tereza Brodská byla ještě o něco sdílnější, když připsala: "Láska existuje!" Pozadu ale nezůstali ani další komentující. "A mně se k sobě líbíte moc," vyznala se další žena.

Vztah na dálku nevadí

Herečka, kterou fanoušci znají hlavně jako Týnu Popelkovou ze Slunečné, je se sympatickým šéfkuchařem obrovsky šťastná. Partneři sice udržují vztah na dálku, protože Přemek vede luxusní restauraci Entrée v Olomouci, Burešová v tom ale nevidí zásadní problém.

"Nejsme děti, jsme dospělí a nejsme jediní na světě, co mají práci dál. V době internetů a telefonů se dá vše zvládnout. A nejjednodušeji tak, že milujete. Což děláme," vyvrátila Eva pro Blesk všechny spekulace.

Jedna jediná fotka, a vzbudila mezi fanoušky tolik otázek. Dal Přemek Evě zásnubní prstýnek?

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky