Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Eva Burešová prozradila, co znamená její druhé jméno Salvatore

Eva Burešová
Eva Burešová
Zdroj: Profimedia
Eva Burešová

Eva Burešová již před delším časem začala používat za svým jménem ještě zvláštní přízvisko Salvatore, fanoušci se ale často ptají, co nové jméno znamená.

Eva Burešová je na vrcholu své kariéry. Krásná herečka a zpěvačka má hlavní roli v divácky úspěšném seriálu Slunečná, aktivně vystupuje, a aktuálně je porotkyní show Tvoje Tvář má známý hlas. 

Největší radost ovšem dělá Burešové její syn Nathaniel, kterého zplodila s muzikantem Michaelem Krásným, vztah jim ale bohužel nevyšel. 

"Nečekala jsem, že by něco takového mohlo přijít. Byli jsme nejlepší kamarádi, jenže po narození syna to partner přestal zvládat," prozradila tehdy herečka s tím že probrečela celé noci do polštáře! Z nevydařeného vztahu ale nakonec vstala jako Fénix z popela a tehdy přijala i nové jméno!

Po odchodu Michaela Krásného zůstala Eva Burešová na syna sama a musela se pořádně otáčet. Tehdy řešila, zda Nathanielovi neubližuje její pracovní vytíženost a odpověď našla v modlitbách!

"Ano, modlila jsem se, protože jsem věřící, aby mi ten nahoře ukázal, jestli dělám dobře. Hned druhý den se zvedl počet pracovních nabídek a měla jsem jasno," tvrdí herečka.

Že je Burešová věřící dokazuje i fakt, že v lednu 2019 nechala svého syna Nathaniela  během dovolené v Itálii pokřtít. Chlapec dostal dvě jména, Adam a Salvatore. "Návrh z mé strany byl Adam, kvůli tomu, že je Nathanek prvorozený. Druhé jméno už vybrala druhá křestnička z italské strany," vysvětlila hvězda Slunečné. Stejné jméno přízvisko pak začala používat sama, proč?

"Pár příspěvků o tom proč mám ve jméně Salvatore tady již bylo. Ale do zpráv mi často chodí stále tato otázka. Ne, upíří deníky jsem nikdy neviděla. Nathanielovo celé jméno zní Nathaniel Adam Salvatore Krásný. A abychom měli alespoň jedno stejné jméno, vzala jsem si i já jméno Salvatore, které mu bylo dáno jeho křestničkou z Itálie. Takže "proč Salvatore?" PROTOŽE SE TAK JMENUJEME ! A zní to hezky, co," popsala Eva Burešová důvod svého rozhodnutí fanouškům na Instagramu.

Herečka zkrátka chtěla jen mít stejné jméno se svým synem a jelikož ten nosí příjmení otce, bylo toto elegantní řešení. A uznáváme, zní to hezky!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky