I když Eva zářila v seriálech TV Prima jako je Slunečná nebo ZOO, ve filmu ještě pořádný prostor nedostala. Vše měla změnit až tato příležitost. Přislíbenou roli zpívající herečka nezískala kvůli tomu, že prý vypadá na maminku až moc mladě. Sama je přitom matkou dvou dětí.

Image teenagerky

Eva se se svým zážitkem svěřila fanouškům na Instagramu. K zrcadlové selfie popsala celou situaci podle svých pocitů. „Nakonec se rozhodli pro jinou herečku, protože já prý vypadám na to, abych hrála maminku, moc mladě. Takže teď se ve mně perou dvě emoce. Mám bejt smutná, že když už vše bylo domluvené, já přišla o roli? Anebo je děsně cool, že i když mám sama dvě děti, tak maminky ještě hrát nemůžu, protože prý vypadám mladě?“ svěřila se fanouškům. I když je Eva matka dvou synů, její image tomu často nenasvědčuje. Například na zmíněné fotografii v zrcadle je oblečená jako teenager.

Věkové rozdíly matek a dcer

Ne všechny produkce si lámou hlavu nad věkovým rozdílem matek a dcer. Například televize Nova si pořádně naběhla v seriálu Ulice. Tam si matku Diany Rytířové, kterou hrála Sára Affašová, zahrála Barbora Seidlová. Obě herečky od sebe dělil jen třináctiletý věkový rozdíl. Na českém filmovém rybníčku není tento jev zdaleka ojedinělý. Dalšího šoku se dočkali diváci ve filmu Léto s gentlemanem. Tam si zahrála maminku Lucie Vondráčkové Alena Antalová. Obě herečky od sebe dělilo pouhých osm let.

Související články