Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Čím ji okouzlil? Eva Burešová prozradila, kdy si z Forejta „sedla na zadek“

Eva Burešová
Eva Burešová
Zdroj: Profimedia

Na Evu Burešovou se konečně usmálo štěstí. Po nemálo úspěších v práci přišel i vysněný partner, o kterého Burešová tak stála. Je jím Přemek Forejt. Slavného porotce z MasterChefa si hvězda Slunečné nemůže vynachválit. Prý si dokážou povídat hodiny a hodiny.

Našla Eva Burešová lásku svého života? To ví jen ona sama. Na první dobrou ji ale Přemek Forejt neokouzlil. Chvíli to trvalo. Potkali se v porotě show Tvoje tvář má známý hlas, kde se navzájem podporovali ve svých výkonech.

Když Forejt vystupoval coby Justin Timberlake s písní Señorita, podporovala ho Burešová výkřiky a ukazovala mu srdce nakreslené na papíře. „Ode mě to ale byla jenom podpora, protože vím, že byl hrozně nervózní,“ vysvětlovala Burešová na CNN Prima News v pořadu Showtime.

„V té době jsem vůbec necítila, že bych s ním mohla něco někdy zažít, to tak nebylo, to až pak. Potom jsme si párkrát napsali, párkrát jsme šli na večeři… A až později jsem si řekla, že to jo, ty jo,“ svěřila se se svými prvotními pocity.

I když by se dalo předpokládat, že ji Přemek dostal na vaření, není tomu tak. „Okouzlil mě tím, co mnozí netuší – tím, jaký má hlas. On občas vezme kytaru a jenom tak něco zahraje, a je to fakt hustý. Takže tím mě asi okouzlil víc než kuchyní. Zatím,“ směje se herečka, která momentálně zažívá šťastné období.

„Je velké štěstí, když najdeš někoho, s kým si máš pořád co říct. My jsme schopní prokecat hodiny,“ prozrazuje. Hvězda Slunečné je jistě za Forejta vděčná, zvlášť když dlouho nemohla narazit na toho pravého.

Před slavným porotcem z MasterChefa Burešová chodila s Matyášem Adamcem. S o šest let mladším tanečníkem to ale prostě nevyšlo. „Bude to znít jako klišé, ale po rozchodu jsme kamarádi,“ řekla Blesku Eva.

Roli zásadního muže v jejím životě jistě hraje i otec jejího syna Nathaniela. Hudebník Michael Krásný jí po narození syna sdělil, že dává přednost kariéře a odchází do zámoří. Tam se stal členem kapely Laco Deczi & Celula a později se usadil v New Yorku.

„Tatínek nepomáhá. On má hodně práce. Když má jeden volný den, Nathanka si vezme. To bývá ale málokdy,“ tvrdila Eva ještě v roce 2018 Expresu. Na bývalého ale špínu nehází, naopak.

„Když má Míša čas a pracuje v Praze, tráví se synem maximum času. Myslím, že jsme nejlepší bývalí partneři vůbec,“ pochvaluje si ho. Situaci tehdy přijala takovou, jaká je, a i když by to sama neudělala, snažila se Michaela v jeho jednání pochopit.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky