Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sbohem, milá Týnko: Burešová se rozloučila se Slunečnou a oslavila výročí lásky

Eva Burešová
Eva Burešová
Zdroj: Profimedia
Eva Burešová

V úterý odvysílala TV Prima poslední díl seriálu Slunečná, kde je hlavní hvězdou oblíbená Eva Burešová. Pro herečku bylo loučení s rolí velice emotivní a napsala o svém působení v úspěšném projektu pár slov.

Seriál Slunečná od prvního dílu bořil čísla ve sledovanosti. Po dvou letech dobrodružství scénáristé příběh zakončili romantickou svatbou hlavních protagonistů - Týny a Janka v podání Evy Burešové a Marka Lambory.

Pro herce bylo loučení se seriálem velice emotivní, jak přiznala Burešová. "Sbohem, má milá Týnko… Byla jsi součástí mého života velmi dlouhou dobu a já díky tobě zažila spoustu nových a úžasných věcí, o kterých se mi ani nesnilo. Potkala jsem přátelé, kteří i když spolu, Týnko, dávno nejsme, oni přáteli zůstali. Díky tobě, Týnko, se dali dohromady lidé a fanoušci z různých koutů naší země a přátelí se spolu doteď. I když tu teď sedím v našem prázdném pokoji a ty mě dnes opouštíš, nikdy na tebe nezapomenu a budu o nás vyprávět dětem a vnoučatům. Díky, žes byla nejlepší kámoška dva roky. Já se krásně mám," napsala herečka dojemná slova na svůj Instagram.

"22. 2. 2022. Lepším dnem jsme tu Slunečnou milovanou ukončit nemohli. Tak už dnes," dodala Eva Burešová.

Společných 500 dní

Magický den 22. 2. 2022 byl pro Evu Burešovou smutný i šťastný zároveň. Herečka totiž oplakala konec Slunečné a zároveň oslavila výročí vztahu se svým partnerem Přemkem Forejtem. 

"A s tebou můj zlatý... Dnes v tento magický den, prý společně jdeme už 500 dní. Magické. Jako vše kolem nás. 22. 2. 2022 22:22 #500," napsala Eva k zamilované fotce s přítelem.

Burešová a Forejt oslavili 500 společných dní

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky