Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Eva Burešová chválí Přemka do nebes: Z jeho schopností jí spadla brada

Eva Burešová a Přemek Forejt
Eva Burešová a Přemek Forejt
Zdroj: Profimedia
Eva Burešová a Přemek Forejt

Herečka Eva Burešová a její partner Přemek Forejt se pustili do pro ně velmi netradičního úkolu. Rozhodli se totiž, že společně natočí videoklip, který se stane zároveň jejich vlastní památkou na těhotenství. Přestože už se spolu před kamerou několikrát objevili, tentokrát bylo natáčení zcela odlišné. A Eva Burešová se nemohla svého partnera nabažit.

Hvězda seriálu Zoo, Eva Burešová, v současné době pracuje na videoklipu ke své nové písni s názvem Žena z oceli, do kterého se rozhodla obsadit i svého partnera Přemka Forejta. A rozhodně udělala dobře! Přemek jí totiž naprosto vyrazil svými hereckými dovednostmi dech. „Dnes jsme natáčeli druhou část klipu k písni Žena z oceli. Jedna z vlastností, kterou neskutečně obdivuji na Přemkovi, je, že rád zkouší nové věci. Obdivuji, jak jde do věcí po hlavě, beze strachu, beze studu,” svěřila se herečka na sociální síti fanouškům.

Jako obrovský profík

Přemek Forejt se sice coby porotce show MasterChef Česko už před kamerami umí dobře pohybovat, herectví jako takové je pro něj ale novinkou. Jak se ale zdá, i v něm vyniká. „Natočila jsem už hromadu věcí a scén, ale stejně jsem dnes koukala s neskrývaným obdivem na svého partnera, který se před kamerou pohyboval jako obrovský profík, jako někdo, kdo vypadal, že vše, co dnes dělal, tolik náročných scén, dělal po několikáté v životě a s naprostou lehkostí,” pěla Burešová ódy na svou lásku, se kterou se brzy dočká prvního společného potomka. 

„Měla jsem pocit, že to já jsem ta, která je na place před kamerou poprvé. Obdivuji ho denně a po dnešku ještě více,” rozplývala se herečka. 

Památka na těhotenství

Jedna z fanynek Evě Burešové radila, aby si zveřejněnou fotografii nechala zarámovat a měla tak unikátní vzpomínku na své těhotenství. „Já být vámi, Evi, tak si z téhle fotky nechám udělat obří, ale fakt obří obraz, zarámuju a pověsím do obýváku, nebo prostě do nějaké velké místnosti,” napsala pod příspěvek jedna z obdivovatelek herečky. Ta má ale jiný nápad. „Ten klip bude větší památka na bříško než ta fotka,” reagovala Eva Burešová a prozradila tak, že s partnerem měli význam klipu dopředu dobře promyšlený. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky