Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Burešova se ohradila proti zásahu do soukromí a vyvrátila zkreslené informace

Eva Burešová
Eva Burešová
Zdroj: Profimedia

Eva Burešová vztah s Přemkem Forejtem dlouho tajila, dokud nebyla v jeho společnosti nachytána před svým domem. I přesto se ke vztahu nerada vyjadřuje. Náklonnost k němu už nepopírá, ale je znechucená tlakem médií a zájmem o její soukromý život. 

Soukromí si Eva Burešová střeží a dává si pozor, aby o sobě neprozradila něco navíc. Pokusila se tajit, že už se několik měsíců stýká s porotcem MasterChefa Přemkem Forejtem. To jí bohužel nevyšlo, jelikož byli nachytáni, jak vycházejí z jejího domu.

Nechyběl u toho ani její syn Nathaniel, což svědčí o tom, že jsou s Forejtem docela daleko. Jindy ostýchavá Eva dokonce umístila společný snímek na sociální síť. Tam je zachycená kromě Forejta ještě s Ondřejem Sokolem, Markem Lamborou a Alešem Hámou.

„Silvestr 2020. No já myslím, že se všichni máte na co těšit,“ zní popisek u snímku. Je jasné, že se jedná o natáčení silvestrovského dílu pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Z fotografie lze vyčíst, že k Forejtovi chová náklonnost, jelikož je přímo vedle něho.

Přemek Forejt

Oba se ke vztahu vyjádřili jednou a víc se zřejmě vyjadřovat nehodlají. „Jen bych rád objasnil jednu věc, ne, nejsem ženatý a ani jsem nikdy nebyl,“ napsal na svůj Instagram Forejt a vyvrátil, co se o něm povídá. „To, co je mezi mnou a Evičkou, je mi posvátné a budu moc rád, když nás necháte být a budete to respektovat. Děkuji a hodně štěstí všem,“ dodal.

To Eva slovy nešetřila a rozepsala se, proč je pro ni soukromí tak důležité. „Od rána mi v dnešní posvátný den zvoní telefon. Volají média a ptají se na určitou věc,“ napsala Burešová na svůj Instagram před pár dny.

„Chci mluvit jen o své práci a o věcech, do kterých si myslím, že někomu může něco být. Pokaždé, když jsem mluvila o něčem ze svého soukromí, vše se překroutilo. Naprosto vše. A já už to nechci. Nechte můj soukromý život, svět,“ pokračovala v psaném monologu.

Eva Burešová

„Prý jsem se změnila a jsem arogantní. Jen proto, že jsem se rozhodla střežit své soukromí. Chránit mé blízké. Necítím to jako fér,“ objasnila svoje pocity.

„Nutíte mě k veřejnému vyjadřování o něčem, o čem mluvit nechci a sama jsem vám to několikrát řekla. Jsem znechucená a zklamaná. Chtěla jsem jen trochu soukromí. Chtěla jsem jen věci, které jsou intimní, prožívat sama,“ dodala Burešová.

„Ne, nemám anorexii. Ne, nečekám dítě s Lukášem Langmajerem. Ne, nepodporuji rasismus, homofoby, xenofoby. Ne, nechodím s Markem Lamborou. Ne. Ne. Ne,“ zmínila Eva na konci a reagovala tak na články, které o ní poslední dobou vycházejí.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky