Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Eva Burešová s partnerem Přemkem učinili zásadní krok: Čeká je velká změna

Eva Burešová a Přemek Forejt
Eva Burešová a Přemek Forejt
Zdroj: Profimedia
Eva Burešová a Přemek Forejt

Těhotná herečka Eva Burešová by měla před narozením potomka hlavně odpočívat, vypadá to ale, že se ani tak nebojí pouštět do velkých výzev. Podle informací webu ŽivotvČesku.cz se totiž s partnerem Přemkem Forejtem ještě před příchodem jejich prvního společného potomka odhodlali k velkému životnímu kroku. 

Partneři Eva Burešová a Přemek Forejt se rozhodli ještě před narozením svého prvního společného potomka učinit důležitou životní změnu. Zatímco totiž Eva žije trvale kvůli práci v Praze, Přemek musí spoustu času trávit ve své restauraci Entrée, a tak často pendluje právě mezi hlavním městem a Olomoucí. Společné zázemí tak prozatím nemají. To se ale rozhodli před porodem změnit. Podle informací webu ŽivotvČesku.cz si totiž partneři kousek za Prahou společně pořídili dům. 

Stěhování už na konci června?

Jak uvedla zmíněná redakce, Eva a Přemek si v obci Struhařov u Benešova koupili patrový dům za 13 milionů korun, na který si vzali hypotéku. „V současnosti mají podepsanou kupní smlouvu a teď se čeká na převod nemovitosti na katastru, kde je už vidět, že je tato operace v řízení. Kupují to na úvěr poskytnutý od známé banky,” prozradil člověk z okolí herečky. 

Do konce června by Eva a Přemek měli být zapsáni v katastru jako majitelé, a tak budou moci začít se stěhováním. A je velmi pravděpodobné, že budou chtít přizpůsobit své nové útočiště k obrazu svému ještě předtím, než se jejich miminko narodí. 

Termín porodu se blíží

Kolik času přesně herečka a šéfkuchař na stěhování mají, než jejich dítko přijde na svět, není úplně jasné. Pár totiž veškeré informace o těhotenství úzkostlivě tají. Lze ale předpokládat, že jejich dítko přijde na svět v září či v říjnu. „Zveřejnili jsme to (informací o těhotenství, pozn. red.) v době, kdy to běžně ženy zveřejňují. Myslím, že každá žena, ať už je, nebo není známá, má právo si to aspoň tři čtyři měsíce nechat pro sebe,” řekla Burešová na začátku dubna v rozhovoru pro Nova Plus a prakticky tak řekla, že i ona sama se v té době nacházela ve třetím či čtvrtém měsíci těhotenství. Nějaký ten čas tedy na zařizování domečku přece jen ještě mají.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky