Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Eva Burešová: Jsem znechucená a zklamaná. Chtěla jsem jen trochu soukromí.

Eva Burešová
Eva Burešová
Zdroj: Profimedia

Eva Burešová si své soukromí střeží a o vztahu s porotcem MasterChefa Přemkem Forejtem mluvit zkrátka nechce. 

Představitelka Týny ze Slunečné nezažívá zrovna skvělé období. Na ulici ji musí každý zákonitě zastavovat. Ne proto, že je momentálně jedna z nejslavnějších hereček, ale proto, že se provalil její vztah s kuchařem a porotcem reality show MasterChef Přemkem Forejtem.

O Burešové vychází velké množství článků, ke kterým má potřebu se vyjádřit. „Ne, nemám anorexii. Ne, nečekám dítě s Lukášem Langmajerem. Ne, nepodporuji rasismus, homofoby, xenofoby. Ne, nechodím s Markem Lamborou. Ne. Ne. Ne,“ zmínila v dlouhosáhlém statusu na Facebooku.

Eva Burešová Eva Burešová Zdroj: Profimedia

O další dítě ale momentálně zřejmě nestojí, jelikož má dobře rozjetou kariéru. Má hlavní roli ve Slunečné, účinkovala v pořadu Zlatá maska a seděla v porotě soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Právě tam se seznámila s Forejtem, který tam hostoval.

„Od rána mi v dnešní posvátný den zvoní telefon. Volají média a ptají se na určitou věc,“ napsala Eva na Instagram před pár dny. „Chci mluvit jen o své práci a o věcech, do kterých si myslím, že někomu může něco být. Pokaždé, když jsem mluvila o něčem ze svého soukromí, vše se překroutilo. Naprosto vše. A já už to nechci. Nechte můj soukromý život, svět,“ prosí Burešová na sociálních sítích.

„Prý jsem se změnila a jsem arogantní. Jen proto, že jsem se rozhodla střežit své soukromí. Chránit mé blízké,“ smutní Burešová, který se snažila svůj vztah ututlat.

Přemek Forejt Přemek Forejt Zdroj: Profimedia

„Necítím to jako fér. Nutíte mě k veřejnému vyjadřování o něčem, o čem mluvit nechci a sama jsem vám to několikrát řekla. Jsem znechucená a zklamaná. Chtěla jsem jen trochu soukromí. Chtěla jsem jen věci, které jsou intimní, prožívat sama,“ dodala Burešová.

Své k tomu řekl i Forejt. „Jen bych rád objasnil jednu věc, ne, nejsem ženatý a ani jsem nikdy nebyl,“ napsal na svůj Instagram Forejt a vyvrátil tak domněnky okolí.

„To, co je mezi mnou a Evičkou, je mi posvátné a budu moc rád, když nás necháte být a budete to respektovat. Děkuji a hodně štěstí všem,“ řekl tajemně. Pár se velmi pravděpodobně vídá již nějakou dobu, ale na oficiální společnou fotku si zřejmě ještě počkáme.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU