O tom, že to mezi hvězdou Slunečné Evou Burešovou a porotcem z pořadu MasterChef jiskří, se spekulovalo již delší dobu. Následně pár usvědčily fotografie, na kterých byli společně zachyceni, jak opouští byt Burešové. To, co následovalo, však byla pořádná mela! Představitelka Týny totiž na sociální síti sdílela srdceryvný příspěvek, ve kterém žádala, aby se nikdo nepletl do jejího soukromí. „Pokaždé, když jsem mluvila o něčem ze svého soukromí, vše se překroutilo. Naprosto vše. A já už to nechci,“ reagovala herečka na dotazy ohledně svého vztahu s Přemkem Forejtem.

Po čase však své tvrzení podle všeho přece jen trochu přehodnotila. V nedávné době se totiž nechala slyšet, jak to vypadá v domácnosti, kde žije společně se svým synem a partnerem Přemkem.

„Přemek doma vyvařuje, to je jasné. Nemohu tedy říct, že by se náš byt změnil přímo v restauraci, ale stará se hodně. Je mi ho ale už líto, je to opravdu děs, jak jsou ty restaurace zavřené. Je to těžké nejen pro něj, ale pro všechny majitele restaurací. A je to složité pro všechny, mně také hodně chybí vyrazit s přáteli na jídlo nebo na čaj, takže se moc těším, až se to zase všechno otevře,“ nechala se herečka slyšet podle www.zivotvcesku.cz

Fanoušci svojí oblíbenkyni ze seriálu Slunečná nový vztah určitě přejí. Herečka Eva Burešová zatím neměla v lásce moc štěstí, ale teď to vypadá, že konečně našla toho pravého. Snad jim tedy jejich zamilovanost vydrží.

Dodnes není zcela jasné, kde se zamilovaná dvojice poprvé setkala. Spekuluje se však o natáčení jedné z epizod show Tvoje tvář má známý hlas, kde herečka Eva Burešová zasedá v porotě. A právě v jednom z dílů se v přestrojení za Justina Timberlaka objevil i porotce kuchařské soutěže MasterChef Česko.

Představitelka Týny ze seriálu TV Prima Slunečná byla v té době již volná a ani Přemek Forejt neměl žádné závazky, takže jim teoreticky v prohlubování vztahu vůbec nic nebránilo. Každopádně společně tvoří krásný pár a to je nejdůležitější.