Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Eva Burešová zažila na základní škole zlou šikanu, teď se situace opakuje

Eva Burešová
Eva Burešová
Zdroj: Profimedia
Eva Burešová

Eva Burešová nejen díky seriálu Slunečná patří k největším hvězdám českého showbyznysu. I když je ale herečka velice oblíbená, najdou se i lidé, kteří jí dokážou komentáři na sociálních sítích znepříjemnit život. 

Eva Burešová patří ke stálicím našeho showbyznysu. Herečka a zpěvačka je multitalentovaná, a díky tomu ani v koronavirové krizi nemá nouzi o pracovní nabídky.

Kromě seriálu Slunečná se hvězda pravidelně objevuje na obrazovkách v pořadu Tvoje tvář má známý hlas a její popularita jen roste.

Se slávou ale přibývá i takzvaných haterů, kteří se snaží úspěšné herečce házet klacky pod nohy. Nejen proto Burešová přestala už před časem číst komentáře na Instagramu i pod články.

Eva Burešová zažila šikanu ve škole, proto chce pomáhat ostatním

„Jsem typ člověka, který se snaží být fanouškům opravdu hodně blízko, proto jsem aktivní na sociálních sítích, čtu komentáře, diskutuju, čtu zprávy a odpovídám. Jenomže jsem zároveň taky hodně citlivý člověk, takže když si rozklikneš komentáře a máš tam dvacet komentářů o tom, že tě někdo opravdu nemá rád, pak tam uráží tebe nebo blízké, a ty se nemáš jak bránit, zamrzí tě to. Lidi jdou fakt do extrémů,“ posteskla si Eva Burešová dle webu Sedmička

Herečka zažila na základní škole na vlastní kůži šikanu, a proto je jí blízké zastávat se slabších jedinců. Dokonce prý už několikrát uvažovala o založení nadace, která by nabízela pomoc lidem procházejícím šikanou. Má to ale háček.

Herečka by se lidem rozdala, založení nadace zatím odkládá

Eva Burešová prý už mnohokrát uvažovala, jak pomoci lidem v nouzi. „Přemýšlela jsem nad tím několikrát, ale můj problém je v tom, že vím, že kdybych tohle rozjela, chci s těmi lidmi mluvit konkrétně a osobně. Nenechala bych nikoho mluvit za mě,“ vysvětlila Burešová.

Z tohoto důvodu zatím hvězda Slunečné založení organizace odkládá, dobře si totiž uvědomuje, že setkávat se s množstvím lidí žádajících o pomoc by nebylo aktuálně v jejích fyzických silách.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky