Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Eva Burešová se opřela do hejtrů: Nahrála jim písničku!

Eva Burešová
Eva Burešová
Zdroj: Profimedia
Eva Burešová

Herečka a zpěvačka Eva Burešová je krásná, úspěšná a talentovaná. Sláva s sebou ovšem pochopitelně nepřináší jen fanoušky a obdivovatele, ale také závistivce a nepřející lidi, o čemž se bohužel představitelka Týny ze seriálu Slunečná nejednou přesvědčila na vlastní kůži. Jistou dobu se někteří strefovali do jejího úsměvu, o kterém tvrdili, že je odporný. Burešová jim proto nahrála písničku. 

Těžko říct, proč by chtěl někdo herečce Evě Burešové slovně ublížit, dle všeho ale některým leží v žaludku. Herečka a zpěvačka je velmi veselým člověkem, který se často usmívá na všechny strany a snaží se šířit pozitivní náladu. I to však bylo mnohým zatěžko. „Vždy, když jsem otevřela nějakou diskuzi pod článkem se mnou, našlo se minimálně pět komentářů o tom, jak odporný úsměv mám a jak bych se už nikdy neměl usmívat,” řekla před časem Blesku představitelka Týny ze seriálového hitu Slunečná. 

O dobrou náladu se připravit nenechá

Eva Burešová si však jízlivé poznámky k srdci nebrala, naopak je vzala jako inspiraci pro svou novou píseň a všem hejtrům vytřela zrak. „Pamatujete si, jak se v jednu dobu řešil můj úsměv? Nikdy jsem to nepochopila. Říkala jsem si, že nejdůležitější je, že vůbec mám důvod se smát,” uvedla herečka na sociální síti v příspěvku, ke kterému připojila video s Václavem Noidem Bártou přímo z nahrávacího studia. 

„Všimli jste si, že jsme se zasmáli? Protože jsme šťastní. A protože máme strašně krásné úsměvy. A vy je máte taky hrozně hezký. Protože je strašně důležitý, že vůbec máte důvod k tomu úsměvu,” prohlašovali společně. 

Velké štěstí

A Eva Burešová rozhodně má mnoho důvodů, proč se smát. Její syn Nathaniel jí dělá samou radost, před pár dny oslavila roční výročí se svým partnerem Přemkem Forejtem a hrne se jí jedna pracovní nabídka za druhou. Seriál Slunečná se sice blíží ke svému konci, brzy se ale představí v novém projektu. Televize Prima totiž podle webu deník.cz začala před měsícem v Safari Parku Dvůr Králové natáčet zbrusu nový seriál právě s Evou Burešovou v hlavní roli. Kromě ní se v něm objeví také například David Gránský anebo Sabina Laurinová.

Eva Burešová nahrála hejtrům píseň:

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky