Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nový vzhled Burešové: Krásná herečka prozradila, z čeho měla v dětství mindrák

Eva Burešová
Eva Burešová
Zdroj: Profimedia

Eva Burešová patří k nejkrásnějším českým herečkám a jen málokoho by vůbec napadlo, že byly časy, kdy hvězda seriálu Slunečná se svým vzhledem nebyla tak úplně spokojená. V dětství na sobě neměla ráda jednu věc, která ji pořádně trápila. 

Herečka Eva Burešová v současné době patří k nejpopulárnějším osobnostem českého showbyznysového rybníčku. Je mladá, talentovaná a krásná. Mezi fanoušky má spoustu žen, které k ní vzhlíží. Představitelka seriálové Týny ze Slunečné působí sebevědomě, v minulosti ji však určité části těla dokázaly pěkně potrápit. 

„Jak já ty svoje kudrnatý vlasy neměla ráda, když jsem byla menší. Nic se s nimi totiž nedalo dělat! Neměli jsme žehličku ani žádný čupr přípravky. Teď? Mamma Mia! Díky bohu za ně! A že si s nimi můžu dělat, co chci,“ napsala herečka na Instagram ke dvěma fotografiím, na kterých ukázala své přirozené kudrnaté vlasy. 

Herečka se na veřejnosti i v různých projektech objevuje s rovnými vlasy, a tak spousta jejích obdivovatelů ani netušila, že jsou její vlasy od přírody kudrnaté. O to lepší komentáře Eva Burešová dostala. „Měla jsem to stejně ještě před rokem, ale díky vám teď své vlasy miluji,“ napsala jedna z fanynek.

Fotografie neunikly ani pozornosti herečky Terezy Brodské, která je okomentovala skromně, leč výstižně. Její reakce se totiž skládala z deseti srdíček. „A já to mám naopak. Pořád rovné, kudrnaté dlouho nevydrží. Ale vám sluší všechno, Evi, jak kudrnaté, tak rovné,“ chválila Evu Burešovou další z fanynek. 

Přemek Forejt Přemek Forejt Zdroj: Profimedia

Herečka Eva Burešová vypadá nyní opravdu šťastně. Svůj podíl na tom určitě má i porotce kuchařské show MasterChef Česko Přemek Forejt, který s hvězdou seriálu Slunečná randí. Ještě před několika málo měsíci se Eva i Přemek zdráhali své společné soužití jakkoliv komentovat. Nyní však dvojice nic netají. 

„Přemek doma vyvařuje, to je jasné. Nemohu tedy říct, že by se náš byt změnil přímo v restauraci, ale stará se hodně. Je mi ho ale už líto, je to opravdu děs, jak jsou ty restaurace zavřené. Je to těžké nejen pro něj, ale pro všechny majitele restaurací,“ řekla před časem Eva podle webu Aha! s odkazem na server Život v Česku. 

 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky