Ze seriálu Slunečná se stal obrovský hit a jeho herci díky němu získali nemalé množství fanoušků. Nejvíce ale všechny zajímá, jak dopadne nestálá situace mezi hlavními postavami Týnou a Jankem, mezi kterými je velké dusno a nad jejichž vztahem visí nespočet otazníků. Diváci by však dvojici chtěli vidět spolu nejen v seriálu, ale také v reálném životě!

Web eXtra.cz se rozhodl zkontaktovat známou kartářku Michaelu Kudláčkovou, aby se jí zeptal, jestli by Eva Burešová a Marek Lambora měli šanci. „V případě, že by tedy byli partneři, pokud oni tvrdí, že je to jen seriálová iluze, tak si podle toho, co vidím, myslím, že by u toho měli zůstat. Ona by měla ve vztahu jako partnerka pocit, že jí Marek ubližuje, a on by měl pocit, že ona ho omezuje. Celkově by ten vztah byl velmi stresující,” nechala se pro eXtra.cz slyšet vědma, která tak pohádkový vztah rozhodně nepředvídá. To ale není vše.

„Eva Burešová vystupuje v kartách jako královna, je hovorná, dokáže říct věci, které se jí líbí a které ne, a v partnerství dokáže být láskyplná. Na druhé straně si slibuje od vztahu zřejmě úplně něco jiného, v ohledu, jak se k ní má protějšek chovat, nebo jakým způsobem tam má přicházet ta zpětná vazba. Záhy by tedy časem došla k tomu, že ji on ubližuje,” doplnila ještě vědma svůj pohled.

Ze strany Evy Burešové by to tedy podle všeho nebyla tak úplně trefa do černého a herečka by se mohla spálit. Jak ale kartářka vnímá Marka Lamboru?

„On je velmi svobodomyslný, do určité míry je také diplomatický, nicméně je velmi orientovaný na svobodu, která se tady bije s kartami Evy a zabíjí tu formu života, kterou tam mají ve spojení. Myslím si, že ten kluk si bude muset ještě počkat, než bude chtít obecně do nějakého vztahu vstupovat natolik, aby ten vztah byl bez omezení,” vysvětlila Michaela Kudláčková, co by mohlo být překážkou z jeho strany.

„Do určité míry je pro něj každý vztah stále omezením a není na takový svazek připravený a může se tak ve vztahu i obecně chovat,” dodala ještě kartářka na závěr a potvrdila tak, že by vztah protagonistů seriálu zkrátka nemohl fungovat.