„Ať se vám to líbí, nebo ne, Slunečná skončí. Nechceme jít cestou nikdy nekončících seriálů. Může to mít sto šedesát dílů, ale musí to mít začátek, prostředek a konec. Takže pracujeme na tom, co nahradí Slunečnou,“ prozradila Hornová v rozhovoru pro časopis Vlasta.

Televize Prima později tvrzení Hornové popřela. „Seriál Slunečná pokračuje dál. Více to nebudeme komentovat,“ uvedla mluvčí stanice Gabriela Semová dle iDnes.cz.

Za předpokladu, že by ředitelka programu mluvila pravdu, by však diváci o oblíbenou dvojici přišli, naštěstí ale jen v seriálu. V konkurenční televizi Nova se totiž začne vysílat pořad Tvoje tvář má známý hlas a Lambora s Burešovou tam usednou v porotě.

Slunečnou prý nahradí jiný seriál

„Jsem moc ráda, že můžu být v porotě, hodnotit a užívat si kulturu, protože přece jenom ta chybí a není kde vidět naše tuzemské umělce,“ prozradila podle Novaplus.cz Burešová.

„Hodnocení pro mě není zrovna jednoduché, účinkujícím totiž není téměř co vytknout. Díky tomu, že se v této řadě všichni známe, je hodnocení o něco příjemnější,“ dodala.

„Co je tedy nejhorší, je bodování, to je opravdu hrůza, každý porotce by chtěl dát všem nejvyšší počet bodů, ale to bohužel nejde. Strašně rád vzpomínám na sérii, v níž jsem účinkoval, bylo to skvělé a mrzí mě, že se teď nemůžu se všemi kolegy vídat. Jinak už by mě ale na jeviště nikdo nedostal, fakt si neumím představit, že bych tam teď šel a začal zpívat,“ svěřil se stejnému zdroji Lambora.

Lambora s Burešovou se sejdou v porotě

Pořadem budou provázet hned dva moderátoři, a to Ondřej Sokol a Aleš Háma, který byl v minulé řadě porotcem. Tou největší změnou bude ovšem to, že v osmé řadě uvidíme ty nejlepší a nejoblíbenější účinkující napříč všemi minulými řadami.

Diváci v osmé řadě show Tvoje tvář má známý hlas uvidí Petra Rychlého, Jitku Boho, Ivu Pazderkovou, Davida Gránského, Martu Jandovou, Alberta Černého a těšit se mohou i na dokonalé proměny Hany Holišové a Vojty Drahokoupila. Show startuje 21. března.