Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Eva Burešová se ohlásila z karantény a oznámila své plány do budoucna

Eva Burešová
Eva Burešová
Zdroj: Profimedia

Eva Burešová prodělala koronavirus a po pouhých deseti dnech už se vrací ke svým pracovním povinnostem. Herečka se ozvala s radostnou zprávou svým fanouškům a prozradila, co všechno v příštích dnech plánuje!

Eva Burešová se stejně jako řada jiných celebrit nevyhnula vysoce nakažlivému koronaviru. Herečka měla ale štěstí a prodělala pouze lehčí průběh nemoci.

O tom jak se cítí a jak nemoc postupuje hvězda Slunečné celou dobu informovala své sledující na Instagramu a včera přišla s radostnou zprávou, covid už má vyléčený!

"Desátý den! Dnes je poslední den naši karantény. Od zítřejšího dne už můžu normálně fungovat, takže se zde budeme potkávat častěji. Mám pro vás spoustu novinek a věcí, které jsem zde během tohoto neplánovaného volna nezvládla postovat," ozvala se Burešová svým fanouškům a dále odhalila, co chystá na příští dny a na co neměla sílu!

"Děkujeme vám za tak nádhernou podporu, kterou jste nám celých těch deset dni dávali. Děkujeme za zprávy, komentáře, dopisy. Děkuji všem mým přátelům a kolegům, že si vzpomněli a zavolali nebo napsali. Děkujeme, děkujeme všem co nám udržovali pozitivní náladu, protože zůstat pozitivní v hlavě je to nejtěžší ale sakra důležité v každé době, v této o něco více. Buďte zdraví, chraňte sebe i své blízké a dál rozdávejte lásku a úsměv. Vaše Eva," poděkovala dojatě Burešová za obrovský příval podpory ze všech stran.

Herečka ale po nemoci musí dohánět nejen práci, ale i zařizování nového bydlení!

Pár dní předtím, než se Burešová dozvěděla, že má covid, si totiž převzala klíče od nového bytu, na další zařizování už ale neměla energii!

"Nový domov. Dnes jsme si vyzvedli klíče od našeho nového domova. Měla jsem takovou radost, když jsem tento byt našla. Každý den přemýšlím jak si to tam s poťouchlem zařídíme, ať se máme hezky a ať cítíme domov. Mám tak obrovskou radost a Natýnek evidentně taky, celé si to tam proběhl a už se i rozhodl kde bude jeho pokojíček," pochlubila se Eva Burešová před dvěma týdny první fotografií z nového bytu.

Zařídit ale nic nestihla, pouze pár dní poté ji totiž skolil covid a tak se nyní těší o to více, až se konečně pustí do zkrášlování svého hnízdečka.

Hvězda seriálu Slunečná prý využila nuceného volna k tomu, aby pokukovala, jak si interiér zařídit. "Také jsem se snažila koukat jak nejlépe vyšperkovat naše nové "doma", aby nám bylo útulně. Tak teď už snad na vše bude větší chuť a síla," napsala svým sledujícím na Instagram a slíbila jim, že se o případné updaty bude s nimi dělit. Nezbývá než krásné herečce popřát mnoho sil a ať se jí i synovi v novém bydlení líbí!

Burešová chyběla kvůli covidu na natáčení Slunečné, její scény se budou dotáčet později.

Lambora Burešová Lambora Burešová Zdroj: Profimedia

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU