Eva Burešová pokřtila svůj v pořadí již čtvrtý diář. „Už má svůj vlastní rukopis. Člověk, který kolem toho projde, už pozná, že to je můj diář. Máme tam QR kódy, které jsou akční, aktivní a u prvního diáře se osvědčily. Jsou tam také texty nových písniček, které vznikly za uplynulý rok. Člověk si může vždy najet na QR kód a rovnou se mu otevře klip,“ svěřila se Burešová pro Showtime.

Dvojnásobná maminka je velice pracovně vytížená a jde z jednoho projektu do druhého. „Točím ZOO, mám Bodyguarda a ještě pořád Drákulu,“ popsala zpěvačka své aktivity.

„A také se blíží Slavíci, moc se těším,“ dodala Burešová, která na akci předvede zcela novou tvorbu. „Je to úplně něco jiného, než jsem doposud dělala. Já si stojím za svojí tvorbou, protože to není nic, co běžně člověk slyší z rádia. Nejsou to ty mladé zpěvačky, jdu jinou cestou,“ nalákala Eva své příznivce.

Emoce a hormony dělaly svoje

Ačkoliv patří Eva Burešová mezi nejobsazovanější seriálové herečky a daří se jí i v hudební kariéře, nedávno uvažovala o tom, že ze showbyznysu odejde.

„Když jsme měli nedávno koncert v Pelhřimově, tam jsem si řekla, že už kašlu na to, abych hrála, že jsem pořád OK, a nebaví mě ostatním říkat, že je všechno cool,“ svěřila se hvězda výše zmíněnému webu. „Samozřejmě, emoce a hormony dělaly svoje, když jsem teprve před rokem porodila. Některé věci ještě nejsou v pořádku. A také jsem dostávala dost naloženo od médií a některých lidí, co si budeme povídat,“ doplnila umělkyně.

 „Myslím, že spoustu věcí jsem si vydřela, a to mě semlelo. A že mě teď objevili a lidé do mě šijí, mě dostalo hodně na dno a chtěla jsem od všeho odejít. Řekla jsem, že budu doma, že si otevřu krámek s ezo věcmi a budu prodávat taroty. Poslední roky jsem zjistila, že jsem citlivější, než jsem bývala. Proto jsem vytvořila i nový merch,“ uzavřela Burešová.

Související články