Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Falešné přátelství Evy Burešové a Báry Jánové: Tichá bitva hereček ze Slunečné

Eva Burešová, Bára Jánová
Eva Burešová, Bára Jánová
Zdroj: Profimedia

Eva Burešová a její kolegyně ze Slunečné Bára Jánová se sice tváří jako kamarádky, realita je ale prý jiná! V zákulisí prý probíhá tajná bitva hereček!

Eva Burešová již od prvního dílu seriálu Slunečná přirostla televizním divákům k srdci. Krásná herečka je sympatická nejen svým vzhledem, lidem se líbí i její postava Týny Popelkové, která je velmi pozitivní.

Na záda ovšem Burešové dýchá její seriálová sestra Bára Jánová. Ta ale zdaleka není tak populární a neustále hraje takzvané "druhé housle!"

Fanoušci si dokonce všimli, že Jánová se snaží svou úspěšnější kolegyni napodobovat! Hvězdy Slunečné sice navenek tvrdí, že mají přátelské vztahy, ve skutečnosti mezi nimi ale panuje jistá nevraživost, kterou nedávno omylem potvrdila i Burešová!

Eva Burešová Eva Burešová Zdroj: Profimedia

Bára Jánová nedávno změnila barvu vlasů a jako náhodou zvolila prakticky identický odstín jako Eva Burešová. Za touto změnou je podle časopisu Moje sladké tajemství snaha vyrovnat se slavnější kolegyni.

To navíc nebylo vše, čím se prý Jánová snažila Burešové přiblížit. Z ničeho nic si nechala udělat na záda tetování Malého prince, na čemž by nebylo nic divného, kdyby to nebyla oblíbená kniha právě Evy!

"Bára tím tetováním zaskočila všechny, jako by to udělala naschvál," šušká se údajně dle stejného časopisu na place Slunečné! "Ti, kteří si myslí, že se snažím vyrovnat Evě Burešové, tak to chtějí možná oni. Evičku mám ráda, je neuvěřitelně talentovaná a zaslouží si být tam, kde je. Ale jsme každá jiná, máme jiné cíle a životní záměry. Obě jsme kreativní a milujeme umění. Máme stejný vkus na hudbu, literaturu a jsme praštěný. Takže se někdy může stát, že děláme podobné věci," snažila se Jánová vysvětlit jak to s Burešovou ve skutečnosti mají. Jenže, realita je ještě trochu jinde!

  Barbora Jánová Barbora Jánová Zdroj: Profimedia

Ačkoliv Bára Jánová zarytě tvrdí, že s Evou Burešovou nemá žádný problém, nedávný Instagramový spor naznačuje něco jiného. 

Jánová se snažila na své sociální sítě nasbírat rychle co nejvíce fanoušků, údajně za účelem sázení stromků, a poprosila slavnější kolegy o sdílení svého profilu. Eva Burešová, která má bezmála 350.000 sledujících však své kolegyni nepomohla a dokonce jí poslala velice jízlivý vzkaz!

"Je moc fajn, že jsi pochopila, že k dobrému skutku není potřeba vysoké číslo na Instagramu. V sázení stromů ti fandím a pomůžu," vzkázala Burešová své seriálové sestře. 

Zda mezi herečkami skutečně panuje tak přátelská atmosféra, jak všechny přesvědčuje Jánová, posuďte sami...

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky