Stejně jako Eva Burešová je i Přemek Forejt háklivý na svoje soukromí. O vztahu s herečkou dosud mlčel nicméně jakmile veřejnost zjistila, že se stýkají, rozhodl se jít s pravdou ven. Volil však slova, kde poměr se seriálovou Týnou jen naznačil.

„Jen bych rád objasnil jednu věc, ne, nejsem ženatý a ani jsem nikdy nebyl,“ napsal na svůj Instagram Forejt a vyvrátil tak domněnky okolí. „To, co je mezi mnou a Evičkou, je mi posvátné a budu moc rád, když nás necháte být a budete to respektovat. Děkuji a hodně štěstí všem,“ dodal. Přiznal tak, že se s ní vídá.

Slovo posvátný má opravdu hluboký význam, a tak je jasné, že je mu herečka velmi blízká. I ona věc nenechala bez povšimnutí. „Od rána mi v dnešní posvátný den zvoní telefon. Volají média a ptají se na určitou věc,“ píše Eva pro změnu na svém Instagramu.

Nutno říci, že je jednou z nejpopulárnějších hereček současnosti, takže není divu, že se o ni veřejnost zajímá. Účinkuje v porotě soutěže Tvoje tvář má známý hlas a hraje hlavní roli v seriálu Slunečná.

„Chci mluvit jen o své práci a o věcech, do kterých si myslím, že někomu může něco být. Pokaždé, když jsem mluvila o něčem ze svého soukromí, vše se překroutilo. Naprosto vše. A já už to nechci. Nechte můj soukromý život, svět,“ prosí Burešová na sociálních sítích. „Prý jsem se změnila a jsem arogantní. Jen proto, že jsem se rozhodla střežit své soukromí. Chránit mé blízké,“ pokračuje.

„Necítím to jako fér. Nutíte mě k veřejnému vyjadřování o něčem, o čem mluvit nechci a sama jsem vám to několikrát řekla. Jsem znechucená a zklamaná. Chtěla jsem jen trochu soukromí. Chtěla jsem jen věci, které jsou intimní, prožívat sama,“ dodala Burešová, která k příspěvku zamkla komentáře a odmítla se jakkoli dál vyjadřovat.

„Ne, nemám anorexii. Ne, nečekám dítě s Lukášem Langmajerem. Ne, nepodporuji rasismus, homofoby, xenofoby. Ne, nechodím s Markem Lamborou. Ne. Ne. Ne,“ zmínila ještě v dlouhosáhlém statusu, kde reagovala na články, které o ní v minulosti vyšly.

Dále už jsme se od ní ani od něj nic nedozvěděli. Oba kolem svého vztahu staví hradbu a nikdo nic neví. Je však zcela evidentní, že už spolu musí být pár měsíců jinak by Forejt neznal Evy syna.

Fanoušci si neodpustí poznámky, když už to teď vědí. O porotci z MasterChefa je známé, že má rád rychlé káry a v jedné takové už jistě měl i Evu Burešovou. To chytrým hlavám neujde. „Svezl jste už Evu Burešovou? Ne, dělám si srandu. Přeju vám to,“ píše mu jedna z fanynek. Teď už všichni jen netrpělivě čekají na společné foto.