S Markem Adamczykem začala Eva, tehdy ještě Samková, chodit v roce 2018. Seznámili se poměrně klasicky, tedy při práci. “Poznali jsme se na koncertě Světlo pro Světlušku, kde mě Bára Poláková oslovila k natočení společného videoklipu s názvem Poď si. Marek ten večer tehdy moderoval a dělal se mnou rozhovor,” svěřila se před časem sportovkyně pro pořad Top Star.

Na tento okamžik si sám Marek Adamczyk velmi dobře vzpomíná. “Já jsem tam dělal s Evou rozhovor. Tam jsme se sešli poprvé. Já, abych se přiznal, jsem ji vůbec neznal. Já jsem si připravoval fóry o prknech a bylo to strašně trapný,” popsal své první setkání s budoucí manželkou herec v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. “Ještě předtím jsem za ní zašel, zda chce vědět otázky. Nechtěla. To mě uklidnilo, protože to znamenalo, že mluví,” dodal Adamczyk s tím, že jej sport do této doby nechával ledově klidným.

Marka Ebena se nedočkala

Když se Eva Adamczyková dověděla, že s ní bude dělat rozhovor “Marek”, měla radost. Domnívala se totiž, že s ní bude mluvit známý moderátor Marek Eben, jehož specifický humor má snowboardistka velmi ráda. Když se proto ukázalo, že jde o zcela jiného Marka, dostavilo se lehké rozčarování. “Já jsem čekala Ebena, kterého miluju, takže nebudu lhát, tohle mě trochu překvapilo. Zklamaná jsem ale úplně nebyla, protože jsem ho znala z Dabing Street,” sdělila v talkshow Honzy Dědka Adamczyková.

Adamczyk Evu prý v tu dobu vůbec neznal a kvůli jejímu pověstnému knírku, který nosí na závodech, si o ní nic moc lichotivého nemyslel. „No, ten knírek byl takovej… Divnej,“ vzpomínal herec se smíchem na seznámení se svou drahou polovičkou.

Poté, co se rozloučili, doufala Eva Adamczyková, že ji její budoucí muž opět kontaktuje. „On mě začal sledovat na Instagramu a já jsem ho začala sledovat taky a předpokládala jsem, že mi napíše a on mi nenapsal,” prozradila sympatická sportovkyně se smíchem.

Sebrala odvahu a oslovila ho jako první

Marka Adamczyka ale nemohla dostat z hlavy. Proto se nakonec rozhodla, že mu napíše sama. “Tak jsem mu napsala. Já jsem nikdy nikomu nenapsala. Pak mě pozval do divadla,” vyprávěla Eva, jakým způsobem si k sobě s jejím budoucím mužem hledali cestu.

Pár se po několika letech vztahu tajně vzal. Svatbu měli vloni v září, a to jak jinak, než na horách. Konkrétně šlo o horskou boudu Dvoračky v Krkonoších, která je velmi oblíbeným turistickým cílem po celý rok.

Související články