Ester Ledecká se nedávno ukázala na tiskové konferenci, kde měla úsměv od ucha k uchu a rozdávala ho do všech stran.

V rozhovoru pro web Extra se dcera legendárního zpěváka Janka Ledeckého rozpovídala nejen o uplynulé sezoně, ale také o tajemném partnerovi, tenistovi Robinovi Staňkovi.

Snowboardistka má za sebou konec sezony, přesto ale dle vlastních slov by nejraději lyžovala i přes léto.

Na setkání s novináři dorazila Ester s lehkým zpožděním, jelikož musela podstoupit antidopingovou kontrolu.

„Vypila jsem asi čtyři litry na ex. Kdybych si potřebovala odskočit, tak víte proč,“ zavtipkovala blondýnka v úvodu.

Ledecká zakončila sezonu triumfem v závěrečném superobřím slalomu sezony v rakouském Saalbachu, z čehož má obrovskou radost.

"Bylo to samozřejmě zadostiučinění nejen pro mě, ale i pro celý tým, protože na začátku sezony jsme měli takový pomalý rozjezd, ale jsem ráda, že mimo tuto výhru se mi podařilo vyhrát tři závody na snowboardu a být na znova bedně v super-G v Kviftjellu, takže si myslím, že ta sezona nakonec dopadla výborně a že jsme to dobojovali úspěšně do konce, takže jsem spokojená," pochlubila se Ester, která několik týdnů bojovala s černým kašlem.

Začátkem dubna pak odletěla sportovkyně do Madridu, kde převzala trofej Evropské unie.

"Bylo to strašně fajn, král i královna jsou hrozní sympoši," okomentovala Ester událost na tiskové konferenci, kam dorazila až v nezvykle elegantním outfitu.

"Myslím si, že každá sporťačka má chvíle, kdy chce být na chvíli princeznou," vysvětlila Ledecká s tím, že podpatky volí opravdu pouze výjimečně.

"Blbě se mi v tom chodí a ve Španělsku mě hrozně bolela i noha, ale vydržela jsem to. Alespoň na to předávání, pak jsem si je vždycky na chvíli sundala. V tomhle určitě potřebuji trénink," smála se dcera známého hudebníka.

Do Madridu vyrazila Ester i se svým aktuálním přítelem, bývalým tenistou Robinem Staňkem.

Ačkoliv Ledecká svého partnera na veřejnosti příliš neukazuje a o své soukromí mluví opravdu zřídka, redakci zmíněného webu o něm přeci jen pár slov prozradila.

Největším problémem dvojice je prý sladit nabité kalendáře, aby spolu mohli trávit alespoň nějaký volný čas. Zatímco Ester hodně trénuje a jezdí na závody, její přítel se po ukončení sportovní kariéry začal živit jako trenér a má i spoustu dalších projektů.

"On už profesionálně nehraje, teď už je trenér a má svoje další projekty, takže skloubit se to dá těžko. Každopádně bojujeme. Hlavně musí být sranda," uzavřela Ledecká, která v poslední době září štěstím.

Související články