Ester Janečková neměla nikdy na růžích ustláno. Přišla o synovce, v roce 2013 o miminko a v letošním roce o svou milovanou maminku. Navíc se potýkala s vážnými psychickými problémy způsobenými covidem.

K čtyřicátým narozeninám si populární moderátorka chtěla nadělit čtvrtého potomka, ale několik dní po oznámení příchodu potomka do rodiny, i přes bezproblémové těhotenství, došlo ke komplikacím a Janečková potratila.

"Přestože miminko bylo celé těhotenství v pořádku, najednou mu přestalo bít srdíčko. Je to pro nás velmi těžké, ale utěšuje nás víra, že je našemu krásnému miminku už teď dobře," řekla po tragické události pro idnes.cz.

Přišla o miminko a v mládí měla v pěstounské péči holčičku

Znala prý už i pohlaví miminka, ale veřejnosti ho nikdy neřekla. Prozatím má Ester s manželem Zdeňkem dva syny - Cyrila a Krištofa a roční dceru Sáru. V mládí se však ještě ujala holčičky z dětského domova a dodnes pěstounství aktivně podporuje.

"V prvním ročníku na zdravotnické škole jsem začala chodit do jednoho pražského dětského domova. Úplně jsem tomu propadla a byla jsem tam skoro každé odpoledne. Děti tam nebyly v moc dobrých podmínkách a já jsem věděla, že když nepřijdu, mnohé z nich zůstanou celý den v postýlkách. Výsledkem bylo, že jsme měly rok s mojí mámou v hostitelské péči dvouletou Míšu," prozradila deniku.cz Janečková. Po roce se maminka holčičky vrátila z vězení a dítě si vzala. Ester s rodinou už ji nikdy nesměly kontaktovat.

Maminka jí zemřela na covid

Ani letošní rok nebyl pro herečku snadný a jistě už se těší, že bude za chvíli po něm. Zemřela jí totiž milovaná maminka na covid a jelikož s ní byla každou volnou chvíli, nakazila se také.

„Já jsem den po smrti mámy onemocněla covidem, protože maminka umírala na covid a já jsem s ní byla velmi intenzivně a tím pádem bylo jasný, že se nakazím. A asi jak jsem byla v blbém psychickém rozpoložení, tak mi vlastně po tom covidu začaly blbé psychické stavy, měla jsem panické ataky a úzkosti,“ řekla v podcastu na Dvojce Českého rozhlasu.

Nyní už je Janečková zase ve formě, ale už se nepřepíná a dává na sebe pozor. Do podobného stavu by se prý už nechtěla dostat.

Související články