Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ester Geislerová je po uši zamilovaná: Její nový přítel je všestranný umělec

Ester Geislerová
Ester Geislerová
Zdroj: Profimedia
Ester Geislerová

Ester Geislerové přinesl seriál Anatomie života více, než sama čekala. Nejenže se zviditelnila, ale na natáčení potkala svého nového přítele, Martina Hronského Krupu. Herečka je po uši zamilovaná a má proč, Hronský je dle svého životopisu nečekaný všeuměl.      

Ester Geislerová hraje v seriálu Anatomie života jednu z hlavních rolí, zdravotní sestřičku Janu. Kromě veliké popularity přinesla herečce Anatomie ještě jednu zásadní věc – lásku.

Geislerová je maminkou dvojčat, Jana Etiena a Mii Rosy, kterým je dnes už patnáct let. Otcem dětí je hereččin bývalý manžel Jan Kadlec, vztah jim vydržel osm let a od rozvodu mají potomky ve střídavé péči.

Po nevydařeném manželství měla Geislerová několik dalších vztahů. Bohužel ani Petr Václavek nebyl ten pravý a nevyšlo to ani s vizuálním umělcem Milanem Mazúrem. Dvojnásobná maminka si dala po posledním vztahu pauzu od mužů, a vyplatilo se, konečně potkala pravou lásku.

Ester Geislerová vedle nového partnera září štěstím

„Nejšťastnější tři měsíce,“ napsala herečka na svůj Instagram ke společné fotce s Martinem Hronským Krupou. 

„Skvělý casting Anatomie života. Tak dík,“ pochlubila se Geislerová, jak k seznámení s novým přítelem došlo.

Přitom ještě nedávno sdílela Ester snímek z jízdárny, kde doporučila jiným single ženám terapii z koňského hřbetu. „Poprvé jsem se nebála a chci se naučit jezdit rychleji. Rozhodně, pro někoho, kdo je třeba déle sám, tak to má určitě takové ‚terapeutické‘ účinky,“ prozradila hvězda Anatomie, že je bez partnera. Netrvalo však dlouho, a během natáčení mezi Geislerovou a jejím kolegou přeskočila jiskra.

Geislerová lásku nečekala, o to více si vztah užívá

Ester Geislerová se s Martinem Hronským Krupou dala dohromady někdy na začátku roku a zatím to vypadá, že si s ním více než rozumí.

Partneři spolu tráví všechny volné chvilky, a navíc se vídají i na natáčení. Ze společných fotek je jasné, že si vzájemnou přízeň velice užívají.

Podle životopisu, který má Hronský v jedné z castingových agentur, si Geislerová rozhodně nevybrala špatně. Hereččin nový partner se věnuje hned několika oborům, od herectví, moderování, zpěvu přes dabing, rozhlasovou tvorbu až k loutkoherectví či tanci. Jako své dovednosti pak uvádí řidičský průkaz, jízdu na motorce, bojová umění, in-line brusle, jízdu na koni (tu má s Geislerovou společnou), horolezení, načítání audioknih, ping-pong, rap, recitaci, skate- i snowboarding, šerm, tenis a žonglování. Jedno je jisté, s tímhle mužem se herečka nudit nebude. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky