Hlavní představitelce bylo v době natáčení osmadvacet let. Raketově nastartovanou kariéru zastavily rodinné potíže. Herečka Leticia Calderón se stáhla z filmového světa kvůli nemocnému synovi.

Rychlý konec kariéry

Půvabná herečka má s advokátem Juanem Colladou dva syny. Jejich prvorozený trpí Downovým syndromem. Díky zákeřné nemoci potřebuje neustálou a speciální péči. Calderón vydala o prvních pěti letech života svého postiženého syna dokonce knihu. Herečka patří mezi velké dárce organizacím, které pečují o postižené s Downovým syndromem. Pro slavnou herečku z Mexika je role Esmeraldy jejím nejslavnějším počinem. Mimo oblíbenou telenovelu zářila v řadě dalších romantických seriálů. Mezi nimi byl například Labyrint vášně, Opravdová láska nebo Rány lásky. Žádná z těchto rolí už úspěch naivní Esmeraldy nepřekonala. V posledních letech se k natáčení seriálů vrátila. Její snímky jsou k vidění ovšem pouze v Mexiku. Výjimkou je seriál Náhradnice Yeni, který je dostupný k vidění na Netflixu.

Hrdá matka

Konec slibně rozjeté kariéry herečku zřejmě netrápil. Z jejich sociálních sítích je patrné, že svůj život zkrátka zasvětila dětem. Leticia má dokonce jména svých dětí Carlo a Luciano vytetované v mayštině a za krkem má vytetované znamení nekonečna.

"Nechala jsem si ho udělat na znamení nekonečné lásky, kterou chovám ke svým dětem," svěřila se pro portál Milenio.

Související články